Çözüldü E-tab 5 "tablet sorgulanıyor" kalma sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ferhatr

Hectopat
Daha fazla  
Tabletimi fabrika ayarlarına getirdim ve şu an tekrar aktive etmemi istiyor. Eski bilgilerimi TC ve şifremi giriyorum fakat 10 - Tablet Sorgulanıyor olarak kalıyor ve başlat yazısı gelmiyor. Sebebi nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sabah da internete bağlanamıyordum bende Factory Reset attım bende de aynı problem oldu. Sanırım şu an serverlar bakımda o yüzden login olamıyoruz arkadaşlarımda internete giremiyormuş şu an düzelir yakında.

Sorunu çözdünüz mü ? Çözdüyseniz nasıl çözdüğünüzü yazabilir misiniz ?

Sorun çözüldü. Tablet açma ve ses verme tuşuna aynı anda basıp recovvery modumu ne işte o moda giriyoruz 2.seceneğe giriyoruz ve aşağıdaki delete all user data dan bütün verileri siliyoruz. Silindikten sonra reboot sysytem diyoruz sonra tablet tekrar açılıyor. Hemen Wifi şifresini girip tableti kapatıp tekrar açıyoruz. Ardından tablet açılınca aynı hatanın değişik versiyonu gelecek 5-10 saniye bekliyoruz ardından cihaz tekrar kaydedilmiştir şeklinde uyarı geliyor. Sonra başlat sekmesine tıklayıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Yapamayan arkadaşlar tekrar tekrar denesin.

Allah razi olsun. Mutlaka dediğini yapın. Bende oldu su an tabletten yazıyorum. Sırf bu arkadaşa destek vermek için üye oldum.

Arkadaşım, wifi şifresini girip kapatıp açtım. Sonra bilgileri girme bölümü geldi. Girdim ve 'Aktive Et' e bastım. Doğru mudur ?

Senin sayende kurtuldum çok korkmuştum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı