E Tab 5 GeForce NOW yükleme

Kutty

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, General Mobile eTab5 tabletim var(MEB'in 6,7 sene önce dağıttığı) Play Store'da GeForce NOW yok yani desteklemiyor APK olarak nereden nasıl indirebilirim?

Merhaba arkadaşlar, General Mobile eTab5 tabletim var(MEB'in 6,7 sene önce dağıttığı) Play Store'da GeForce NOW yok yani desteklemiyor APK olarak nereden nasıl indirebilirim?
Play Store'de yoksa cihazın Android sürümü desteklemiyordur maalesef bu yüzden indirseniz bile kullanamazsınız.😕

Desteklemiyorsa eski sürümlerini indirmeyi denemeyin bence. Hele de premium kullanacaksanız. Güvenlik, kararlılık vb. güncelleştirmeleri sonucunda tabletiniz onu desteklemiyor. Yani eski sürümü indirirsen güvenlik sorunu yaşayabilirsiniz.

Hocam bende böyle bir olay yaşadım. Eğer yükleseniz bile uygulama çalışmıyor. Çalışsa bile aniden çalışmayı durduruyor. Bu yüzden önermiyorum.

Eğer Android sürümü eski ise desteklemiyor olabilir. Windows bilgisayarınız varsa bu siteye gidip en aşağıya indikten sonra oradan tablete uygun ROM'u indirin. İndirdikten sonra bu videodan yardım alabilirsiniz.

Geri
Yukarı