E-Tab 5 General Mobile ekranında kalıyor

BBrom moda al

Irsanız direk anakart ile iletişim var EDL gibi bir şey

Bypass tool var hocam. Anakarta müdahaleye gerek yok.

Kanka bu ddiklerinizi hep yaptım zaten. USB kablo takınca bilgisayar görmüyor tableti.

Bir türlü yapamadık. En son bir şeyler denedik MTK USB driver MTK bypass ile brom mode falan denedim, BROM ERROR s_FT_DOWNLOAD FAIL 4008 hatası çıktı flash Tool'da.

EDIT: Bir şeyler ypatık, ve stock EBA ROM'u yükledik ve açıldı sonunda. Şimdi Custom ROM atma zamanı.

Bunu öneririm;

Naıl yaptınız söyleyin.
O ara tam olarak ne yaptığımızı anlamadım, arkadaş uğraşıyordu. Dediğiniz gibi, bypass falan bi şeyler yapmaya çalıştık. Galiba doğru dosyaları ilk başta bulamadık, tam anlamadım. Bölümü geçmek için tüm tuşlara rastgele basılır ya, öyle bi durumdaydık. Eğer tam olarak nasıl yaptığımızı hatırlarsam, yazacağım. Birçok kişiye lazım çünkü.

@626016 @Kullanıcı311 @Peganeo @Ninja Kaplumbağa @Dragongamer36
Şu an şöyle bir sorun var. Wi-fi ile internete bağlanıyor ama sayfalar açılmıyor. Bu sorunla uğraşacağım biraz da maalesef, bilginiz varsa çok iyi olur.

O ara tam olarak ne yaptığımızı anlamadım, arkadaş uğraşıyordu. Dediğiniz gibi, bypass falan bir şeyler yapmaya çalıştık. Galiba doğru dosyaları ilk başta bulamadık, tam anlamadım. Bölümü geçmek için tüm tuşlara rastgele basılır ya, öyle bir durumdaydık. Eğer tam olarak nasıl yaptığımızı hatırlarsam, yazacağım. Birçok kişiye lazım çünkü.

@626016 @Kullanıcı311 @Peganeo @Ninja Kaplumbağa @Dragongamer36
Şu an şöyle bir sorun var. Wi-Fi ile internete bağlanıyor ama sayfalar açılmıyor. Bu sorunla uğraşacağım biraz da maalesef, bilginiz varsa çok iyi olur.

Hangi browser.
Ve herhalde brom modda flashlamissiniz.

Geri
Yukarı