E-TAB 5 Tableti monitör olarak kullanma

Abdullah BİLEN

Kilopat
Daha fazla  
Elimde FATİH projesinde dağıtılan e tab 5 var. Malûm çözünürlüğü yüksek 1920x1200. Ben 1200 TL'ye bir f/p sistemi topluyorum fakat elimde bir monitör yok. Bu tableti nasıl monitör olarak kullanırım?

IMG_20200205_233124.jpg

Olmaz diyerek adamın önünü kesmişsiniz insanoglu birşeye inanırsa yapamayacağı şey yoktur.
taplete android 6.0 üzeri bir rom kurup ve twomon usb uygulamasını indirirsen monitör alana kadar rahatlıkla kullanabilirsin
Hayal gücünüz güzelmiş. :technopat:
al sana hayal gücü
Böyle bir şey mümkün değil.
bir daha düşün dostum
adam konuyu açalı 4 yıl olmuş şaka gibi

Eki Görüntüle 497215

Olmaz diyerek adamın önünü kesmişsiniz insanoglu bir şeye inanırsa yapamayacağı şey yoktur.
Taplete Android 6.0 üzeri bir ROM kurup ve twomon USB uygulamasını indirirsen monitör alana kadar rahatlıkla kullanabilirsin.

Al sana hayal gücü.

Bir daha düşün dostum.
Adam konuyu açalı 4 yıl olmuş şaka gibi.

Çok sağ olun çok teşekkür ederim. Güzel hayal gücü diyen arkadaşa teşekkür ederim. Ben hayal ettim ama yapamadım fakat demek ki başkaları yapabiliyormuş.

Eki Görüntüle 497215

Olmaz diyerek adamın önünü kesmişsiniz insanoglu bir şeye inanırsa yapamayacağı şey yoktur.
Taplete Android 6.0 üzeri bir ROM kurup ve twomon USB uygulamasını indirirsen monitör alana kadar rahatlıkla kullanabilirsin.

Al sana hayal gücü.

Bir daha düşün dostum.

Fotoğraf komik duruyor :d o kasaya.

Eki Görüntüle 497215

Al sana hayal gücü.

Bir daha düşün dostum.

Eki Görüntüle 497215

Al sana hayal gücü.

Bir daha düşün dostum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şimdileride Raspberry Pi Zero ile uğraşıyorum. 4 yıl önce parçaladığım laptop hala duruyor. Onun ekranını değerlendirmek istiyorum. Fakat izlediğim videolarda Çin'den modeline uygun ara parça sipariş ediyorlar. Bende bazı videolarda evrensel LCD board controllerlara denk geldim.
Türkiye'de bunu satan 2 tane satıcı var.
.
Bu da diğer satıcı.
.
Bir de şöyle bir şey var bu ne işe yarıyor bilmiyorum.
.
Bu da benim laptoptan çıkma LCD panel.

aasdasd.jpg

Bir de şey var touchpad ve klavye falan onları nasıl değerlendirebilirim acaba?
Ardiuno ile yapılan bazı şeyler var ama benim o kadar elektronik bilgim yok.

Bu ekranı nasıl değerlendirebilirim? Bu evrensel denen zımbırtı çalışır mı acaba?
Kullanan bilgisi olan birisi var mı? Yoksa Çin'den başka malzeme mi gerekli?

Ne sipariş etmem gerekiyor bilmiyorum.

Geri
Yukarı