E TAB 5 Yeni güncellemeden sonra uygulama yüklenmiyor

cjentusbdds

Hectopat
Daha fazla  
Evet bu sabah saat 9-10 sıralarında gelen güncellemeyle dosya yöneticisi tabletlerden silindi beyler artık bir şey yükleyemiyoruz. Ben önceden rar yüklemiştim yedekte kalsın diye tableti açtıktan sonra rar ve clean master dahil 2 program ve 4 oyunu tabletten siliyor kapatıp açınca geri geliyor. Nasıl uygulama yükleriz? Vpn ile markete girip rardan yanıltma yöntemini yaparken bir anda rar kapanıyor ve programlar silinmiş oluyor. Var mı bu güncellemeyi durdurmanın yolu ? Yada başka bir yol?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle her şeyi arka planda hazırla, daha sonra interneti açıp direk Google Chrome 'yi yükle. Chrome ile APK filan indir bu APK 'lar direk Download klasörüne iniyor. Ondan sonra WPS Office ile Download klasörüne girip yanıltma olayını yap. Ayrıca oyun filan oynayacaksan interneti kapat sonra tableti kapatıp aç ama interneti açma. Böylece oyun oynabilirsin.

Not: İnternet hızına göre güncelleme süresi de artıp azalabiliyor. Yavaş internet bulursan zaman kazanabilirsin.

Dostum iyi güzel hoşta, Google Chrome'u bu tabletimiz silmeyecek mi? :3

He bir de indir falan demişsin sonuçta onlar da downloads kısmına gitmiyor, senin bu yazdığın bilgi uydurmadan ibaret sanırım.

Bu arada E-POSTA'dan indirdiğiniz APK'lar direk downloada gidiyor, oradan yapabileceğimizi düşünüyorum ve 25 MN altı dosyaları destekliyor maalesef.

Şimdi UC Browserı deniyeceğim olursa haber veririm.

Chrome tablet tarafından silinmiyor ama RAR ve diğer dosya yöneticisi kategorisine giren programları siliyor. WPK'dan dediğin gibi program indirdim, sağ ol ama çoğu uygulamayı siliyor. Shadow fight, FIFA 15-16, Minions falan filan çoğunu siliyor. Şu anda da VPN'den girmeye çalışıyorum, güncelleme atıyor. Bugu kapatıyor olabilirler.

Dostum iyi güzel hoşta, Google Chrome'u bu tabletimiz silmeyecek mi? :3

He bir de indir falan demişsin sonuçta onlar da downloads kısmına gitmiyor, senin bu yazdığın bilgi uydurmadan ibaret sanırım.

Bu arada E-POSTA'dan indirdiğiniz APK'lar direk downloada gidiyor, oradan yapabileceğimizi düşünüyorum ve 25 MN altı dosyaları destekliyor maalesef.

Şimdi UC Browserı deniyeceğim olursa haber veririm.
Güncelleme Google Chrome ve Google Çeviri 'yi silmiyor. Ayrıca Chrome 'den indirdiğin her şey de Download klasörüne iniyor. Bir şey biliyoruz da konuşuyoruz.

Ugur peki şu anda güncellemeleri durdurmanın bir yolu var mı?

Market bugu kapandı sanırım.

Ben cevap vereyim. Chrome'dan indirdiğin APK direkt olarak downloads kısmına geliyor. Tek yapman gereken EBA marketten uygulamayı indirip WPS'ye geçiş yaptığında, 40.APK örneğin yüklediğin programın APK'sını silip kendi APK'nın ismini değişmen.

Clash of clans da dahil çoğu oyun ve uygulamayı siliyor ne yazık ki.

Ben cevap vereyim. Chrome'dan indirdiğin APK direkt olarak downloads kısmına geliyor. Tek yapman gereken EBA marketten uygulamayı indirip WPS'ye geçiş yaptığında, 40.APK örneğin yüklediğin programın APK'sını silip kendi APK'nın ismini değişmen.

Clash of clans da dahil çoğu oyun ve uygulamayı siliyor ne yazık ki.
Dostum beni anlamamışsın sen..
Diyorum ki internetten indirdiğimiz Google Chrome.APK dosyasını nasıl downloada atacağız?

Haklısın yanlış anlamışım. Tabletinde dosya yöneticisi duruyor ise onunla yapabilirsin onun dışında hiç bir fikrim yok.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı