E-TAB20 PC'ye bağlayınca sadece şarj oluyor

Mustafa a. Y

Decapat
Daha fazla  
Şu an aşırı derecede stersliyim. Önceden PC'yi bağlıyordum, tablete bildirim geliyordu. Medya'yı seçiyordum, oluyordu. Güncelledim tableti, olmuyor. Bir tane oyun atacağım, zaten internetten aşım yaptım diye 18 TL girdi bana. Arkadaşlar, çözümü yok mu bunun? Daha önceden kurcalarken tablette bu bağlantı seçeneklerini bulmuştum ama şimdi aklıma gelmiyor. Tablet E-TAB20

Son düzenleyen: Moderatör:
PC de bir driver silmediyseniz her şey aynı şekilde ise tabletten geliştirici seçeneklerinden açınız hocam. Bununla ilgili bir ayar vardı şu an bakamıyorum bulamazsanız bakar yazarım yine size.

Şu an aşırı derecede stersliyim. Önceden PC'yi bağlıyordum, tablete bildirim geliyordu. Medya'yı seçiyordum, oluyordu. Güncelledim tableti, olmuyor. Bir tane oyun atacağım, zaten internetten aşım yaptım diye 18 TL girdi bana. Arkadaşlar, çözümü yok mu bunun? Daha önceden kurcalarken tablette bu bağlantı seçeneklerini bulmuştum ama şimdi aklıma gelmiyor. Tablet E-TAB20
Aygıt yöneticisinden kontrol et, cihaz görünüyor mu diye.

Geliştirici seçeneklerinden USB hata ayıklamasını açın geliştirici seçeneklerini açmak için ayarlara girin hakkındadan yapı numarasına basın sürekli geliştirici seçenekleri açılacaktır zaten siz bastıkça ekrana bildirim gelecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı