E-Tab5 Dosya Yöneticisi Gitti

Halit Baskurt

Hectopat
Daha fazla  
E-Tab 5'lere gelen yeni guncelleme ile Dosya yoneticisi (Sira sira tum tabletlerden gidiyor) gitti. Bu da uygulama kurmanin veya root atmanin onune gecti.
Fakat MEB'in yuklu olarak verdigi Wps Office programi hala is gormekte.

1. Wps Office giriyoruz.
  2. Ac sekmesine tikliyoruz.
  3. Klasorlere tiklayp sd card seciyoruz.
  4. Dowland giriyoruz. Oradan kuracaginizi secip kurabilirsiniz. Doaya yaninda ... var oradan silme ve isim degistirme mevcut.
  5. Dosya yoneticisinde yaptiginiz gibi uygulamalari kurabilirsiniz artik.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de gitti malesef. Ama RAR yüklemiştim önceden onunla ES Dosya Yöneticisi 'ni yükledim fakat o da silindi. Şimdi dosya yöneticisi olarak RAR ve WPS Office var :) Mutlaka bir açık olacak yani :D

Kardeşim ama kesilmiyo dosya onu napacaz ?
Google chorme'dan indirdin mi direk dowland klasorune geliyor.

Bende de gitti malesef. Ama RAR yüklemiştim önceden onunla ES Dosya Yöneticisi 'ni yükledim fakat o da silindi. Şimdi dosya yöneticisi olarak RAR ve WPS Office var :) Mutlaka bir açık olacak yani :D

Acik olacak mutlaka ama Eba marketide kapattilar bu sefer. Artik root atmak imkansiz olacak ki henuz bende atmadim daha. Eger ebanin acilmasinda uygulama kurulma fixlenirse tabletinde cm olmayan arkadaslar yandi.

Aynı hatayı bnde alıyorum. Fabrıka ayarlarınarına sıfırladım tableti dosya yınetici gitti sonra tekrar sıfırladım bu sefer geldi ama eba market açılmadı. Sonra tekrar sıfırladım bu sefer aktıvasyon ekranında 10-HATA AUTO REGISTER DEVICE TABLET hatası alıyorum. Giriş olmuyor.

Aktivasyonda sikinti oldugu soyleniyor. Eba Market erisime kapandi tekrar. Dosuya yoneticisi geldiginde wifi erisimini kapatip Guncelleme aunucuwunu deistirince duzeldigi soyleniyor ama cok hizli olmalisiniz. O arada cleanmasteri kurup root atarsnz tam erisim olur obur turlu Doaya yoneticisi gene gidecek.

• Tablet açma ve ses verme tuşuna aynı anda basıp recovvery modu mu ne işte o moda giriyoruz. 2.seceneğe giriyoruz ve aşağıdaki delete all user data dan bütün verileri siliyoruz.
  • Silindikten sonra reboot sysytem diyoruz. Sonra tablet tekrar açılıyor.
  • Hemen wifi şifresini girip tableti kapatıp tekrar açıyoruz.
  • Ardından tablet açılınca aynı hatanın değişik versiyonu gelecek.
  • 5-10 saniye bekliyoruz ardından cihaz tekrar kaydedilmiştir şeklinde uyarı geliyor.
  • Sonra başlat sekmesine tıjklayıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Yapamayan arkadaşlar tekrar tekrar denesin

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı