Oyun [E TAIL] Solasta: Crown of the Magister 58,65 TL!

Teşekkürler hocam,sağlık olsun. Zam yapmayacagız deyip de sözünde durmayanlar utansın artık ne diyelim ki.

Teşekkürler hocam,sağlık olsun. Zam yapmayacagız deyip de sözünde durmayanlar utansın artık ne diyelim ki.
Hocam şöyle bir durum var, adamlar zam yapmadı. Oyun hala orijinal fiyatında. Ancak Steam döviz politikası nedeniyle bizde fiyat yükseldi. Konunun devamındayım. Bir şey bulursam bu konuda etiketleyeceğim sizi. Bir umut var hala daha Haziran'ı bekeleyelim.

İnşallah ki hocam artık büyük çaplı düşünüyoruz..

Hocam indirime girmedi malum oyun ve yeni bir döviz kuru güncellemesi söyleniyor. Harcama yapmadıysanız tavsiye ederim, oyunun çıkış tarihini de öne çektiler. Son 1 ay kaldı
Vallahi baldurs gate defteri kapanmıştır hocam benim için,800 lira veremem,artık 1 ve 2den devam.

Isthereanydail'de ben listeye ekledim mail geliyor kaçırmazsam direk yazarım buraya ama her gün PC açamıyorum bazen o zamana denk gelmez umarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…