E-yooso Z-11 Wireless switch değişimi

MachL

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Ekte belirttiğim Z11 blue switch modelini satın aldım lakin klavye henüz elime gelmedi. Elimde 10 adet Cherry Mx red switch var, bu switchlerin uyumsuz olma ihtimali var mı? Klavyenin üstünde gelen switchler nedir onu bile bilmiyorum, en çok kullandığım tuşları Cherry Mx switchler ile değiştireceğim, bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim, iyi sosyaller.

Bende kablolusu var, switchleri 3 pin Huano switch. Kablosuzunda herhangi bir değişiklik yoksa yine Huano switch gelecektir diye düşünüyorum.

Bende kablolusu var, switchleri 3 pin Huano switch. Kablosuzunda herhangi bir değişiklik yoksa yine Huano switch gelecektir diye düşünüyorum.
Sizdeki kablosuzunda yön tuşları mevcut mu hocam? Ek kombinasyon gerektirmeden direkt kullanabiliyor musunuz?

Sizdeki kablosuzunda yön tuşları mevcut mu hocam?

Mevcut hocam, wasd tuşları aynı zamanda yön tuşu oluyor FN1 basılı tutup kullanınca. Sadece yön tuşlarının bulunduğu bir modu bulunmuyor bildiğim kadarıyla. Yön tuşuyla işiniz olunca FN1 basmak durumundasınız.

Mevcut hocam, wasd tuşları aynı zamanda yön tuşu oluyor FN1 basılı tutup kullanınca. Sadece yön tuşlarının bulunduğu bir modu bulunmuyor bildiğim kadarıyla. Yön tuşuyla işiniz olunca FN1 basmak durumundasınız.
Anladım hocam, benim aldığım üründe görsellerde sağ tarafta direkt kullanabileceğin yön tuşları mevcut ek olarak satıcıya defalarca sordum kombinasyon gerektirmeden kullanılıyor dedi yön tuşları.
Acaba benim ürün farklı bir modelimi.

Acaba benim ürün farklı bir modelimi.

Sağ taraftaki Shift tuşu küçültülüp yön tuşları eklenmiş. Kendi sitesine de baktım switchleriyle ilgili bilgi bulamadım. Dediğim gibi, muhtemelen switchleri Huano switch gelecek. Bu fiyatta alınacak en iyi ürün olmayabilir isterseniz başka ürünler için forumdan öneri alın.

Sağ taraftaki Shift tuşu küçültülüp yön tuşları eklenmiş. Kendi sitesine de baktım switchleriyle ilgili bilgi bulamadım. Dediğim gibi, muhtemelen switchleri Huano switch gelecek. Bu fiyatta alınacak en iyi ürün olmayabilir isterseniz başka ürünler için forumdan öneri alın.
Teşekkür ederim hocam, forumda konu açtım sağolsun arkadaşların güzel önerileri oldu en son buna karar verdim.

Hocam bide kendi sitesi demişsiniz ama ben bulamadım paylaşır mısınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı