E-YOOSO Z-11T alınır mı?

Skrubz

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

Klavye almayı düşünüyorum. Forumda çokça bu klavyeyi öneren gördüm ve AliExpress'ten mi yoksa Trendyol'dan fiyat farkını ödeyip mi almak mantıklı?

Bir de 2 bin bandına çıkıp bu klavyeyi mi almak mantıklı? İkisi arasında çok fark var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
F1-12 tuşları işime yaramaz numpadlar işime yaramaz diyorsan e-yooso Z11t. Bana onlar lazım diyorsan aşırı çok çıkmayıp Omen encoder al.

F1-12 tuşları işime yaramaz numpadlar işime yaramaz diyorsan e-yooso Z11t. Bana onlar lazım diyorsan aşırı çok çıkmayıp Omen encoder al.
Kafamı karıştıranda o var aslında 17 yıl boyunca Knight Online oynamışlığım var 2 yıldır oynamıyorum. FPS ağırlıklı oyunlar oynuyorum ama fiyatı uygun diye Z11t daha yakın geldi açıkçası. Ben sadece ürün kalitesi olarak memnun olmak istiyorum. %100 %60 olmasıyla pek ilgili değilim şuanlık.

Kafamı karıştıranda o var aslında 17 yıl boyunca Knight Online oynamışlığım var 2 yıldır oynamıyorum. FPS ağırlıklı oyunlar oynuyorum ama fiyatı uygun diye Z11t daha yakın geldi açıkçası. Ben sadece ürün kalitesi olarak memnun olmak istiyorum. %100 %60 olmasıyla pek ilgili değilim şu anlık.

Ürün kalitesi istiyorsan Z11t. %100 alırım ileride F12 tuşları lazım olur diyorsan Omen encoder al. O da çok kalitelidir.

Ürün kalitesi istiyorsan Z11t. %100 alırım ileride F12 tuşları lazım olur diyorsan Omen encoder al. O da çok kalitelidir.
Anladım hocam. Açıkçası kaliteli switch markaları hangileridir bilmiyorum. O yüzden asus rog daha iyidir diye düşünmüştüm. Gönlüm z11T den yana zaten. Bide aliexpresten mi almak mantıklı yoksa 300 400 verip trendyoldan mı ?

Anladım hocam. Açıkçası kaliteli Switch markaları hangileridir bilmiyorum. O yüzden ASUS ROG daha iyidir diye düşünmüştüm. Gönlüm Z11Tden yana zaten. Bir de AliExpress'ten mi almak mantıklı yoksa 300 400 verip Trendyol'dan mı?

AliExpress'teki yurt dışı zaten. Gümrük vergisi falan ödeyince gene aynı miktara tekabül edecek sana. Uğraşamam diyorsan Trendyol'dan al.

Yeni konular

Geri
Yukarı