E2140 sisteme 100 TL yükseltme önerisi

Kuzeninin bilgisayarındaki RAM DDR kaç? Şu an satmayı düşünmüyorum ama belki.

Hocam şimdi bir şey soracağım. Yarın yeni işlemci sipariş edeceğim 100TL işlemci + termal macun önerebilir misiniz? Şu an oyun oynarken arkada hiçbir şey açık olmadığı için 2 GB RAM'ın 1.7GB'si doluyor. İlla RAM alsam daha iyi olacak diyorsanız değişir.

Şu anlık RAM alın ileride eğer anakartınız uyuyor ise Xeon X5460 alabilirsiniz ben 4 GB RAM Xeon X5460 işlemci ile GTA 5 Online oynuyordum biraz overclock yardımı ile.

Şu anlık RAM alın ileride eğer anakartınız uyuyor ise Xeon X5460 alabilirsiniz ben 4 GB RAM Xeon X5460 işlemci ile GTA 5 Online oynuyordum biraz overclock yardımı ile.
2. elleri bile 150TL den başlıyor hocam. Ayrıca ben sahibinden'de bulduğum Intel 6700 + 7500'ü 40TL ye alacağım satıcı bana bozuk olmadığını söyledi ve sonuçları attı. Zaten iyi bir ekran kartı alırsam. Yeni anakart mecbur olacak.

Arkadaşlar elimde 100TL bütçe var. Bilgisayarım için en iyi parçalar hangileri olur belirtirseniz sevinirim.

Sistem:
Ekran kartı: AMD ATI Radeon 2350 HD. (Yükseltmeye gerek duymuyorum)
İşlemci: Intel E2140.
RAM: 2 GB DDR2.

Aklımda RAM'i 4 GB yapmak var, çünkü anakartımın 4 GB üstü RAM destekleyeceğini düşünmüyorum. İşlemci konusunda da Intel E7000-8000 serilerinden almayı düşünüyorum ama uygun, puanı yüksek olan bir site bulamadım.
Bence işlemci almayın ve para biriktirin 775 pin gerçekten güzel işlemciler var.

Geri
Yukarı