E2180 Sisteme LGA 775 Anakart Önerisi

Graphite

Kilopat
Arkadaşlar benim bilgisayarın anakartı yandığı için bana LGA 775 DDR2 anakart lazım. En fazla 60Tl'ye ikinci el ya da sıfır anakart var mıdır? (Fiyatı biraz aşabilirim.)

Takacağım donanımlar:
Pentium E2180
Kingston 3gb ram
Gt 430

Dostum benim dediğim anakartı bende bulamadım MSI Combo anakartlar var sıfırları 200-230 lira sıfırı. Onun ikinci elini belki bulursun.
Link: MSI G41M-P33 Combo Intel G41 DDR3 1333(OC) + DDR2 1066(OC) Fiyatı
İkinci el: sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres
İkinci ele bulaşma bence tanıdığın birisi yada bilgisayar parçası satan yerlerde varsa oralardan edin. Yoksa hiç bulaşma yeni sistem topla en iyisi.

MSI Combo anakartlar var sıfırları 200-230 lira sıfırı. Onun ikinci elini belki bulursun.
. dediğiniz anakartın temizini bulmaya çalışacağım.

. Bu anakartı alayım mı ? hiçbir sorunu yokmuş 70Tl diyor.

Cevap veren yok mu ?

Arkadaşlar anakart ararken Intel Pentium 4 -630- 3.0ghz 2m/800 Lga775 Cpu GittiGidiyor'da 168685530 Bu işlemciyi buldum, fiyatı gayet uygun almalı mıyım ? Performans olarak almaya değer mi?

. dediğiniz anakartın temizini bulmaya çalışacağım.

. Bu anakartı alayım mı ? hiçbir sorunu yokmuş 70Tl diyor.

Cevap veren yok mu ?

Arkadaşlar anakart ararken Intel Pentium 4 -630- 3.0ghz 2m/800 Lga775 Cpu GittiGidiyor'da 168685530 Bu işlemciyi buldum, fiyatı gayet uygun almalı mıyım ? Performans olarak almaya değer mi?
Öncelikle ikinci el donanım almanı önermiyorum. İkinci olarak anakartı denemeden sakın alma. Üçüncü olarak 8 liralık bir işlemci alıp performans beklemek çok şey istemektir. Para biriktir güzel bir bilgisayar topla.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı