E2180 sisteme yükseltme tavsiyesi

furkan ayan

Hectopat
Yer
Bursa Yavuzselim
Daha fazla  
Sistem özelliklerim şöyle:

Anakart: 945-CGT m.2.
İşlemci: Intel Pentium E2180 2.00 GHz.
RAM: 2 GB.
Ekran kartı: ATI Radeon HD 4450 (512 mb)
Harddisk: 80 GB 7200 RPM.

Sisteme SSD takmak istiyorum ve olabildiğince iyi parça takmak istiyorum. Anakartı değiştiremiyorum ve SATA 3 SSD takılır mı?

SATA 3 takılırda SATA 2 hızı alırsınız. Yinede hız farkedilir. İşlemci alınabilir. Q serisi ya da Xeon. RAM çift kanal 8 GB yapılabilir. Oyun oynamak isterseniz. R7 240 alabilirsiniz.
Genel bütçeniz nedir?

SATA 3 takılırda SATA 2 hızı alırsınız. Yinede hız farkedilir. İşlemci alınabilir. Q serisi ya da Xeon. RAM çift kanal 8 GB yapılabilir. Oyun oynamak isterseniz. R7 240 alabilirsiniz.
Genel bütçeniz nedir?

Bütçede sıkıntı yok sadece yeni sisteme izin vermiyorlar böyle bir şeyler yapmaya çalışıyorum
ECS 945GCT-M2 motherboard for PC Gaming by ECS anakart modeli budur buna bakarak yazarsanız iyi olur.

Bütçede sıkıntı yok sadece yeni sisteme izin vermiyorlar böyle bir şeyler yapmaya çalışıyorum.
ECS 945GCT-M2 motherboard for PC Gaming by ECS anakart modeli budur buna bakarak yazarsanız iyi olur.

Hocam şu SSD'yi alıp takabilirsiniz.

Raminizin hızını ve kaç parça olduğunu söyler misiniz? Ona göre RAM öneriside yapayım. RAM'i de 4 yaparsanız günlük işleri görücektir.

Hocam şu SSD'yi alıp takabilirsiniz.

Raminizin hızını ve kaç parça olduğunu söyler misiniz? Ona göre RAM öneriside yapayım. RAM'i de 4 yaparsanız günlük işleri görücektir.

667 MHz RAM var tek parça

Bir de şu RAM'i alabilirsiniz.

Bunlar dışında bu sisteme yatırım yapmak pek mantıklı değil hocam. DDR4 bir sisten toplamak daha mantıklı.

Bir de şu RAM'i alabilirsiniz.

Bunlar dışında bu sisteme yatırım yapmak pek mantıklı değil hocam. DDR4 bir sisten toplamak daha mantıklı.
Ben de isterim ama şartlar

Yeni konular

Geri
Yukarı