E2220 sisteme Mac kurma

64 bit olduğundan kurulma olasılığı var.. 2 çekirdek ve 64 bit desteği olan tüm işlemcilere kurulur... [h=3]Mountain Lion auf Asus P5K - Anleitungen - Hackintosh-Forum.de ...[/h]hackintosh-forum.de/index.php?page=Thread&postID=33122 - Önbellek
CPU: Intel Core 2 Duo E8400 (funktioniert mit jeder anderen Intel CPU, getestet: Pentium Dual Core E2140, E2220 Core 2 Duo E6600, Core 2 ...

Son düzenleyen: Moderatör:
64 bit olduğundan kurulma olasılığı var.. 2 çekirdek ve 64 bit desteği olan tüm işlemcilere kurulur... Mountain Lion auf Asus P5K - Anleitungen - Hackintosh-Forum.de ...

hackintosh-forum.de/index.php?page=Thread&postID=33122 - Önbellek
CPU: Intel Core 2 Duo E8400 (funktioniert mit jeder anderen Intel CPU, getestet: Pentium Dual Core E2140, E2220 Core 2 Duo E6600, Core 2 ...

Hocam vallahi recep abi kurulmaz diyince ikilemde kaldım denemekten zarar gelmez galiba. Şu an Mac os x ten yazıyorum i5 3210 lu laptopuma kurdum sanal olarak kullanıyorum kasıyor tabi ama. Elimde ML2 dmg dosyası var ancak flash bellek yok dvd ye nasıl çekerim dmg dosyasını? Ya da daha doğrusu dvd den mac os x kurulur mu?

DVD ye iso kalıbı olarak yazdırmanız gerekli... Windows üzerinden DVD'ye yazdırsanızda olur... Kesinlikle kurulur yada kesinlikle kurulmaz demem hiçbir zaman, çünkü kurabilenler var sonuçta... Tüm Hackintosh kurulumları olasılıktır... 1. Hackintosh kurabilme hevesiniz ve 2. Şansınızla doğru orantılıdır... Gezinmiş olduğum tüm hackintosh sitelerinde hep "Good Luck." şans dilerler... :)

Son düzenleyen: Moderatör:
DVD ye iso kalıbı olarak yazdırmanız gerekli... Windows üzerinden DVD'ye yazdırsanızda olur... Kesinlikle kurulur yada kesinlikle kurulmaz demem hiçbir zaman, çünkü kurabilenler var sonuçta... Tüm Hackintosh kurulumları olasılıktır... 1. Hackintosh kurabilme hevesiniz ve 2. Şansınızla doğru orantılıdır... Gezinmiş olduğum tüm hackintosh sitelerinde hep "Good Luck." şans dilerler... :)

Hocam ben dvd ye nasıl dmg dosyasını çekeceğim onu anlamadım hangi programı kullanarak, nasıl? :(

Google yazın aratın araştırmayı sevmeyen hiçkimse kurulumda başarılı olamaz... DMG nasıl iso yapılır? Yaz google..

Google yazın aratın araştırmayı sevmeyen hiçkimse kurulumda başarılı olamaz... DMG nasıl iso yapılır? Yaz google..

Tamamdır hocam araştırırım bi sorun çıkarsa kurulumda vs vs.. yine araştırırım bulamazsam hiç bir şey size dönerim. :)

- - - Güncellendi - - -

Tamamdır hocam araştırırım bi sorun çıkarsa kurulumda vs vs.. yine araştırırım bulamazsam hiç bir şey size dönerim. :)

Hocam dmg dosyasını poweriso ile yazdırmaya çalıştım program "medya üzerinde yeterli boş blok yok" diyor yazdırmıyor. başkada bir şey bulamadım. bu dmg yi nasıl yazdırırız yahu?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı