[E3 2014] Grand Theft Auto V PC, Ps4, Xbox One Trailer

Herkes çıksın diye adeta RockstarGames ' e yalvarıyordu şimdi bazı arkadaşlar oyunu beğenmiyor optimizasyon sorunlu gelicek diyor eğerki oynamıyacaksanız oynayacak arkadaşların heveslerini kaçırmayın..

Herkes çıksın diye adeta RockstarGames ' e yalvarıyordu şimdi bazı arkadaşlar oyunu beğenmiyor optimizasyon sorunlu gelicek diyor eğerki oynamıyacaksanız oynayacak arkadaşların heveslerini kaçırmayın..

Bak kardeşim bunu sadece rockstar yapmıyor bu herkesin politikası firmalara para kazandıralım ama alttan da oyuncuları kaybetmeyelim. O firmaların kazandığı paralardan da rockstar hakkını alıyor. Oyunu kötülemek istemiyorum ki zaten 1 yıl boyunca her gün bu haberi en az senin kadar bekledim bunu bil.

4 sene öncesinde böyleydi ancak Take Two yaptığı açıklamada artık oyuncuları düşünen bir firma olucaklarını söyledi ki Rockstar Games Gta5'den beklentilerin ne kadar büyük olduğunun farkında optimizasyon sorununun olucağını düşünmüyorum..

Bende en az senin kadar az bir optimizasyon sorunun olmasını istiyorum.

Ki oyun firmaları konsollara ayrı pc'lere ayrı oyun yapıyor konsollarda %100'e yakın optimizasyon pc'ler de belki %70. Ki konsollarda A10 işlemci olduğunu sakın unutmayalım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı