[E3 2014] Grand Theft Auto V PC, Ps4, Xbox One Trailer

Zaten oyun öyle olmaması için 8 aydır bekliyoruz. Bir 4 ay daha beklersek optimizasyon özürlü olmaması için 1 yıl beklemiş olacağız.

Watch Dogs'un resmi videoları sizi yanıltmasın, aslında bakıldığı zaman GTA 5'in grafikleri Watch Dogs'dan daha iyi, hele PC'de göreceksiniz siz.

Yani o yüzden benim bilgisayarım Watch Dogs'u açıyor, GTA 5'i de açar diye umutlanmayın, belli olmaz. :)

Valla siz siz olun gidin gerekirse para dilenin ama güzel bir PC alın, güzel bir PC'nin vermiş olduğu öz güven anlatılamaz. Benim hiçbir zaman "Acaba şu oyunu benim PC açabilecek mi" gibi bir derdim olmuyor en azından. :D

Rockstar benim için bitmiştir. 1 yıl bekletti. Küfür etmemek için zor tutuyorum kendimi senaryoyu ezberledik zaten çıksa ne olur ki artık.
PC oyuncularına verilen değer azalıyor yakında PC'de oyun olmaz merak etmeyin.

Rockstar games sony ve microsoft'a baya paralar kazandırdı, şimdi ps4'e ve xbox one'a da çıkartacak iyice zengin olacaklar sony ve microsoft. Şimdi pc'ye çıkacak, grafikler daha iyi olduğundan ve optimizasyon da kötü olaileceğinden nvidia, amd, intel de zengin olacak uzun lafın kısası siz siz olun gta 5 çıkamadan ve test edilmeden sakın sistem toplamayın gta 5 için.
Benim fikrim bu yöndedir, oyun gta 4 gibi olursa gtx 770 ve r9 280x'i de 1920*1080'de belki medium'da da zorlar kartları.
Ne yaptın sen de kardeşim ya. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
IMPOSS1BLE, ben hiç de öyle beklemiyorum. GTA 4'ü nasıl oynuyorsak, GTA 5'i de ona yakın ayarlarda oynayacağız. Benim düşüncem bu.

Gta 4 ilk çıktığında bir kriz olmuştu yanlış hatırlamıyorsam önerilen sistemlerde bile kasıyordu low'da ki zaten gta 4'le gta 5'i karşılaştırmak imkansız.

Zaten oyun öyle olmaması için 8 aydır bekliyoruz. Bir 4 ay daha beklersek optimizasyon özürlü olmaması için 1 yıl beklemiş olacağız.

Yanlış hatırlamıyorsam gta 4'de pc'ye 1 sene sonra çıkmıştı ve hayatı felç etmişti optimizasyon sorunlarıyla ki gtx 690 bile ultra ayarlarda 40-80 arası bir fps değeri veriyordu.

Nadiren orjinal oyunlara bütçe ayırabiliyorum fakat bunu mutlaka orjinal almalıyım online oynamayı hayal edemiyorum. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı