E3 2017'de en çok beğendiğiniz oyun

Bana göre God Of War4 ve Spiderman,Hunt Shotdown'ı merak ediyorum Crytek yapımı bir oyun.

Hunt Shotdown oyununu ben sonradan fark etmiştim, böyle bir oyun duyurulmuş ve benim haberim olmamış ilginç. :D

Çünkü videolarını izleyince gerçekten etkilendim.

Şu Crytek'e acıdığım kadar hiçbir oyun yapımcısına acımadım, adeta çöküşün eşiğine geldiler, çok seviyordum çünkü onlar kadar PC oyunculuğuna önem veren başka bir yapımcı yoktu, inşallah tekrar toparlanırlar ve Crysis 4 tarzı oyunları da görürüz.

Mesela Crysis 3 kaç sene önce çıkmış bir oyun olmasına rağmen şu an hala grafiksel anlamda en üst düzey grafiklere sahip oyun diyebiliriz, BF1'den falan da daha iyi aslında dikkatli bakıldığı zaman, oyunda gerçek dokular var.

Neden en iyisi peki, çünkü PC'ye önem veriyorlardı, diğer yapımcılar mesela oyunu dandik konsollara göre yapıp sonra PC'ye port ediyorlardı, ama en azından artık güçlü konsollar çıktı dolayısı ile PC'ye daha iyi grafiklere sahip oyunlar çıkacak.

Hunt Shotdown oyununu ben sonradan fark etmiştim, böyle bir oyun duyurulmuş ve benim haberim olmamış ilginç. :D

Çünkü videolarını izleyince gerçekten etkilendim.

Şu Crytek'e acıdığım kadar hiçbir oyun yapımcısına acımadım, adeta çöküşün eşiğine geldiler, çok seviyordum çünkü onlar kadar PC oyunculuğuna önem veren başka bir yapımcı yoktu, inşallah tekrar toparlanırlar ve Crysis 4 tarzı oyunları da görürüz.

Mesela Crysis 3 kaç sene önce çıkmış bir oyun olmasına rağmen şu an hala grafiksel anlamda en üst düzey grafiklere sahip oyun diyebiliriz, BF1'den falan da daha iyi aslında dikkatli bakıldığı zaman, oyunda gerçek dokular var.

Neden en iyisi peki, çünkü PC'ye önem veriyorlardı, diğer yapımcılar mesela oyunu dandik konsollara göre yapıp sonra PC'ye port ediyorlardı, ama en azından artık güçlü konsollar çıktı dolayısı ile PC'ye daha iyi grafiklere sahip oyunlar çıkacak.

Aslında bu oyun da single player olmazsa bu oyunda pek tutmayacak.Çünkü sadece multiplayer bir oyunun bu kadar yüksek grafiklerde olması iyi sistem gerektircektir.Bu da oyuncu kitlesini bir hayli düşürecektir.Oyunun geliş zamanına bakarsak PlayerUnknown's Battlegrounds'ın popüler olduğu bir zaman da çıkıyor single player gelmezse pek şansı olmayacağını düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı