E3 2021 Hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ctvxn

Kilopat
Makaleler
4
Yılın en iyi sunumu kesinlikle Xbox & Bethesda'nın yaptığı, resmen oyun yağdırdılar, neredeyse hepsinin de ilk günden itibaren Game Pass'e gelmesinden bahsetmiyorum bile. Onun dışında 2. sıramda Ubisoft'un Forward'ı var. Diğerleri biraz sönük kaldı, hele bugün olan Take Two. İzlemedim bile, millet oyun beklerken yarım saat sohbet etmişler. Capcom deseniz RE4 bekliyordum ama o da olmadı, doğuya hitap eden 3-4 oyun gösterip kapattılar. En heyecanlandığım oyunlar Stalker 2 ve Forza Horizon 5. Siz ne düşünüyorsunuz?

Yılın en iyi sunumu kesinlikle Xbox & Bethesda'nın yaptığı, resmen oyun yağdırdılar, neredeyse hepsinin de ilk günden itibaren Game Pass'e gelmesinden bahsetmiyorum bile. Onun dışında 2. sıramda Ubisoft'un Forward'ı var. Diğerleri biraz sönük kaldı, hele bugün olan take two. İzlemedim bile, millet oyun beklerken yarım saat sohbet etmişler. Capcom deseniz RE4 bekliyordum ama o da olmadı, doğuya hitap eden 3-4 oyun gösterip kapattılar. En heyecanlandığım oyunlar stalker 2 ve Forza Horizon 5. siz ne düşünüyorsunuz?

PC Gamer'a Gaben geliyor diye sevindim adam 16 Haziran'da gelin deyip gitti. Xbox yayını dediğin gibi çok güzeldi. Diğer hiçbir yayını sevmedim diyebilirm.

İlk kez oyun çöplüğü diyarından, parlayan oyunları görmek sevindirici oldu. Ben çok beğendim gelecek olan oyunları. Umutluyum, umarım bu umutlar boşa çıkmaz. Üstelik hepsini Game Pass ile oynayabilecek olmamız muhteşem bir olay. PS tarafının buna karşılık bir atak yapması gerekiyor. Konsolu milletin önüne attılar ve kenara çekildiler. Onların da XB gibi suratımıza oyun fırlatması gerekiyordu. Üstelik gösterdikleri oyunların çoğu kalite duruyor. Halo'ya kadar olan ki oyunları beğendim. Halo ve sonrası önemsizdi :)

Ubisoft yine her zamanki gibi milleti sömüren boş işler peşindeydi. Yalnız Avatar çok heyecanlandırdı ve şaşırdım. Umarım AC: Avatar oyunu olmaz. Mekaniklerin komple farklı, diğer Ubisoft oyunlarına benzememesini umuyorum.

Duyuruldu mu hocam o oyun? Yani çıkacağı kesin bir şey mi? Hikaye bitti diye biliyordum da.

2019'da Machine Games'den bir yetkili Wolfenstein III üzerinde çalıştıklarından bahsetmişti. O günden bu güne Wolfenstein hakkında bir bilgi yok. Sanırım seriyi üçleme yapıp bırakacaklar. Wolfenstein'ı geliştiren ekip şu an farklı bir oyun üstünde uğraşıyor.

Take-Two hayal kırıklığıydı, hatta rezaletti. Ubisoft eh işte seviyesinde, Xbox&Bethesda ise Starfield'ı, FH5'i, Halo Infinite'yi, Stalker 2'yi çıkarıp masaya vurdu tabir-i caizse. Bunların dışında tanıttıkları The Outer Worlds 2 ve Plague Tale Innocence'in devam oyunu bile tanıttıkları oyunların gölgesinde kaldı.

Yeni konular

Geri
Yukarı