Ubisoft'un geleceği hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video ile satın alma isteği gelmişti ve oyun henüz hazır değildi, ön sipariş ile satın aldım ve sonuç.

maxresdefault.jpg

2013 de satın alabileceğiniz bir cin üretimi tablet grafikleri seviyesinde bir oyun ile karşılaşınca Ubisoft firmasını aklımdan sildim.

Enis abim video atar direk konusu açılır. :D

Ubisoft AC haricinde tercih ettiğim bir marka değil. Çok fazla proje ile kopyala yapıştır işlerle büyük başarı elde etmeye çalışıyor. AC serisi kendine özgü bir yapımdı ve çok popüler oldu. Onu bile RPG oyunlara dönüştürdüler.

Yeni marka yaratma konusunda çok kötüler. Ellerinde ki markaları da umarım hiç etmezler. Genel sorun şu X bir oyunu var. Bu X'i her oyunla aynı yapıyor ki, ben bunu neden tercih ediyim? Bir fark yaratmadan fark bekliyor. Çok basit gözüken vampires survivor bile piyasayı sallayabiliyorken koca şirket AAA oyunlarıyla sürünüyor.

Sevmediğim oyun şirketlerinin başında gelir ve umarım batar. Oyun dünyasına hiçbir faydaları yok aksine zararları var. Türkçe alt yazı falan zaten mümkün değil eklemiyorlar. Bir Far Cry ve AC oyununa alt yazı ekle değil mi ama yok adamlar yemin etmiş Türkçe desteği vermemeye. Keşke batsalar veya Microsoft satın alsa.

Şirketi zaten birkaç ana oyun taşıyor onlar dışında çıkan küçük çaplı oyunlar zarardan başka bir işe yaramıyor herhangi bir ana oyunda ciddi bir bug sorunu çıkarsa Ubisoft hızlı bir çöküşe geçer.

Far Cry serisi dışında aşırı derecede kötü bir firma. Assasins Creed oynarken kusuyorum her seferinde. Keza bazı oyunlarda Türk ögelere rastlanmasına rağmen oyuna inatla Türkçe dil desteği getirmeyen bir firma. Tez zamanda çöksünler nefret ediyorum. Bak Rockstar'da Türk düşmanı. Ama adamlar taş gibi oyun yapıyor. Aralarındaki fark bu.

Şirketi zaten birkaç ana oyun taşıyor onlar dışında çıkan küçük çaplı oyunlar zarardan başka bir işe yaramıyor herhangi bir ana oyunda ciddi bir bug sorunu çıkarsa Ubisoft hızlı bir çöküşe geçer.

Batmaz küçülmeye gider küçülmeye gitmesi şu an bile onlar için daha iyi olur.

O kadar eleman ne iş yapıyor bilmiyorum nereden baksan adamların yazacağı kodlar, animasyonlar, assetleri bile hazırdır diye düşünüyorum. Önce ki oyunda ne yaptılarsa özerinde geliştirme yapıyorlar.

Zaten şu anda küçülme yolundalar önemli olan çalışanların fazla olması değil deneyimli olması çalışanların 10/1 falan işini biliyor.

Geri
Yukarı