E36 alınır mı?

Hocam konuyu hortlattığım için özür dilerim ama 19 ocak 2023 itibari ile hala e 36 alınırmı ? :D
Konu ile ilgili düşünceleriniz neler
Instagramda bir tane kırmızı e36 geziniyor hiç denk geldin mi? Öyle bir E36 alacaksan alınır ama düşük bütçeyle alacağın e36 dan hiçte hayır geleceğini sanmıyorum.

Alınmaz hocam çok pahalılar artık şu an adamakıllı 36 için en az 200 250 bayılman lazım.

Aynen öyle hocam, ben de E36 bakıyorum o paralara ama 200e de var o fiyata ikisi arasında kararsız kaldım, evet 24 yaşındayım BMW daha iyi olur ama Mercedes de çok hoşuma gidiyor. Şu an 200 260 bandına çok güzelleri var.

Aynen öyle hocam, ben de E36 bakıyorum o paralara ama 200e de var o fiyata ikisi arasında kararsız kaldım, evet 24 yaşındayım BMW daha iyi olur ama Mercedes de çok hoşuma gidiyor. Şu an 200 260 bandına çok güzelleri var.

Sana aradaki farkı şöyle söyliyim; Hani bakkallarda veresiye veren-peşin alan resimleri olur ya? Veresiye veren perişan halde, peşin alan keyifli. O resim E36 ve W124 içinde geçerli. Tabiki peşin alan W124 :)

Arkadaşlar üniversite için BMW E36 almayı düşünüyorum 50-60 bin TL aralığına. 10 bin TL masrafla eksiklerini sorunlarını düzelteceğim. Sonrasında da eğer 320'nin altında alabilirsem M54 motor swaplamayı düşünüyorum fakat araba 30 ila 23 yaşında araba sizce alınır mı?
Alınmaz.

Geri
Yukarı