E4400 sisteme ekran kartı önerisi

comradeserpentor

Hectopat
Öncelikle selamlar. Yeni bir ekran kartı alacağım için yardıma ihtiyacım var. Anakartım: ASUS P5VD2-VM (SE model değil) VIA çipsetli eski bir DDR2 anakart. 2 GB RAM'im ve Core 2 Duo E4400 işlemcim var (işlemciye bir yükseltme düşünüyorum bulabilirsem). Ayrıca 400W PSU var, yeni bir ekran kartına ihtiyacım var fakat bütçem çok yok (2. el almayı planlıyorum). Yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle selamlar. Yeni bir ekran kartı alacağım için yardıma ihtiyacım var. Anakartım: ASUS P5VD2-VM (SE model değil) VIA çipsetli eski bir DDR2 anakart. 2 GB RAM'im ve Core 2 Duo E4400 işlemcim var (işlemciye bir yükseltme düşünüyorum bulabilirsem). Ayrıca 400W PSU var, yeni bir ekran kartına ihtiyacım var fakat bütçem çok yok (2. el almayı planlıyorum). Yardımcı olursanız çok memnun olurum.
Bütçe ?

Belirttiğim gibi bütcem çok yok 200TL bilgisayarım çok çok eski bu yüzden 150-200TL'den fazla ayırmayı düşünmüyorum onboardım da arızalı yeni bilgisayar alana kadar Warband, Minecraft, batlefield 2 bad company gibi düşük oyunları mümkünse 40-50+FPS açsın yeter benim için.
Sanırım gt630 iyi gider o sisteme

Maalesef anakartım Core 2 Extreme X6800'den fazlasını desteklemiyor.

O yüzden E8400 ya da E8600 gibi uygun fiyata 2.el alabilirsin alt modellerini pek önermem E6700 falanda bakabilirsin. GT630 ya da eşi benzerini başka türlü besleyemezsin darboğaz olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı