E4500 sistem ile LoL oynanır mı?

nightfox

Femtopat
Daha fazla  
Eski bir bilgisayarım var. LoL oynamak istiyorum.
Dualcore Intel Core 2 Duo E4500, 2200 MHz (11 X 200)
1 GB RAM var. DDR2 olarak. Bu RAM'i 4 GB yaparsam LoL oynama şansım var mı bu bilgisayar ile? Yardımlarınızı bekliyorum lütfen.

Harici ekran kartı olmadan 30fps felan veriyor öyle de ne oymadığınızı bilmeden oynarsınız. En azından r7 240 gibi bir kart alabilirseniz güzel bir şekilde oynatır. Bu arada Ram 4gb kesinlikle yapın.

İşlemci çok düşük ekran kartı tek başına ne yapabilir?
Oynayacağı oyun lol, uzay çağı sistemine gerek yok bunun için. Arkadaşın bahsettiği işlemciye sahip bir cihazım vardı kullanmıyorum ama duruyor. Sezon 5 döneminde yukarıda yazdığım FPS değerleri ile lol oynadım o cihazda. r7 240 gibi bir kartla bu oyunda tatmin edici oyun deneyimi elde eder.

Oynayacağı oyun LoL, uzay çağı sistemine gerek yok bunun için. Arkadaşın bahsettiği işlemciye sahip bir cihazım vardı kullanmıyorum ama duruyor. Sezon 5 döneminde yukarıda yazdığım FPS değerleri ile LoL oynadım o cihazda. R7 240 gibi bir kartla bu oyunda tatmin edici oyun deneyimi elde eder.

Dostum sen sezon 5'te oynamış olabilirsin ama ben geçen seneye kadar E6420 2 GB DDR2 RAM ve 9600 GT ile LoL oynuyordum. Çift çekirdek işlemciler artık zor LoL oynatıyor hem ping sorunu yapıyor hem de dakika kaç hatırlamıyorum ejder çıkarken FPS düşmesi yapıyor dakika 7'de 1 dakika kule altı beklemek zorunda kalıyordum bot lanede.

Dostum sen sezon 5'te oynamış olabilirsin ama ben geçen seneye kadar E6420 2 GB DDR2 RAM ve 9600 GT ile LoL oynuyordum. Çift çekirdek işlemciler artık zor LoL oynatıyor hem ping sorunu yapıyor hem de dakika kaç hatırlamıyorum ejder çıkarken FPS düşmesi yapıyor dakika 7'de 1 dakika kule altı beklemek zorunda kalıyordum bot lanede.
Yani ben o zamanlar ekran kartı olmadan giriyordum. Şu anki durumda arkadaşın 4gb Ram ve harici ekran kartıyla lol gibi bir oyunda kesinlikle sıkıntı yaşayacağını düşünmüyorum. En fazla gider 50-100 verip bi de işlemci alır quad serisi veya e8600 tarzı, gayet de güzel oynar sıkıntı olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı