E4500 Tabanlı Sisteme Ekran Kartı Tavsiyesi

greeffin

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar, öncelikle sorunumdan bahsedeyim; sistemin eski olması özellikle ekran kartının yetersiz olmasından dolayı artık bilgisayar oyun kaldırmıyor. Yeni nesil oyunlarda pek gözüm yok aslında CSGO ve Smite kaldırması benim için önemli. Önceden sıkıntısız oynuyordum bunları fakat artık sorun çıkarıyor.

Bütçem olmadığı için PC toplama vs gibi işlere kalkışamıyorum da bana bu PC'den biraz daha ekmek yedircek bir ekran kartı varsa takmak istiyorum. Ben sahibinden baktım 2.el DDR2 ekran kartlarına [benim kart 256 MB 64 bit] 1gb 80 TL felan gördüm alıcaktım fakat 300 W güç kaynağı yeter mi anakarta uyar mı? Bilmediğimden danışmak istedim gerekli olan başka bilgi varsa ekleyebilirim ...

Dipnot: Bana isim yerine link atabilirseniz memnun kalırım ve çözüm odaklı öneriler olursa çok güzel olur, yeni bir sistem şuanla alamam.

Sistemim:

7MprV5.jpg

lv86bB.png

Son düzenleyen: Moderatör:

Kardeşim bios için indirme yerinde biton linkler var hepsini tektek indiripmi kurucam yoksa belli bişiyi varmı bide avrupa serverdan kullanıyoruz demi ceza vardı yazamadım

?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı