E4500 ve HD6570 Sistemin Oyunlarda Performans Düşüklüğü

Suleyman3

Hectopat
Daha fazla  
Eski bir sistemim var. Donanımı; Intel Core 2 Duo E4500, 2GB RAM ve ekran kartı ise Radeon X1300 serisi. CS:GO oynayabilmek için az bütçem ve uyumluluk sebebiyle HD6570 aldım. Yine de 10-15FPS alıyorum. RAM ve işlemciyi değiştirmem gerekli midir?

Bütçe ile alakam yok şuan sadece merak ettiğim konu işlemciyimi yoksa ramimi yükseltmeliyim? Yada ikisinide yükseltmem mi gerekiyor akıcı olması için?
İşlemciyi xeon x5460 ile anakartın kaç gb ram destekledigini bilmiyorum ram'ide 8gb yaparsan kasmaz internetten xeon x5460 performansına baka bilirsin.

İşlemciyi xeon x5460 ile anakartın kaç gb ram destekledigini bilmiyorum ram'ide 8gb yaparsan kasmaz internetten xeon x5460 performansına baka bilirsin.
Anakartın modeli Gigabyte GA-VM-900M. 4 GB'a kadar destekleyebiliyor ve işlemci listesine bakarsanız en son İntel Core2 Duo e6700'e kadar destekleyebiliyor.Arasında pek fark olacağını düşünmediğim için sormak istedim.

Lga 775 pin anakarta takılıyor bios uyarsa güçlü bir işlemci.
Valla hocam anlamadığım tek konu bios olabilir. Anakartım baya geride 2009 da falan aldım uyumlu olacağını sanmıyorum bütçem olursa yakında sıfırını dizeceğim. Yalnız dediğim gibi aliexpressten buldum e6700 alsam bana iş görür mü?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı