E4600 sistem yükseltme

yusuflow.exe

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, hepinize iyi günler. Geçenlerde telefon aldığım için PC almaya fazla sıcak bakmıyorum. Ailemi zor durumda bırakmak istemiyorum. Evimdeki eski PC'yi parça değiştirerek güçlendirmek istiyorum.

Özellikleri:
  • Core 2 Duo E4600.
  • 2 GB DDR2 RAM.
  • ASUS P5GC -MX/1333 anakart.
  • GeForce 7200GS ekran kartı.
  • Seagate 100GB HDD.

Ağır oyunlar yüklemeyecepim, en fazla ETS 2 tarzı. Hangi parçaları hangileri ile değiştirmeliyim ve bu anakart en fazla kaç GB RAM destekler? Cevaplarjnızı bekliyorum, iyi forumlar...

RAM slotlarında boş var ise +2 GB olacak şekilde bütçene göre ayarlarsın oyun falan oynayacak isen GT 730 benzeri bir ekran kartı ile CS:GO ETS belki GTA V üzmez gibi.

Arkadaşlar, hepinize iyi günler. Geçenlerde telefon aldığım için PC almaya fazla sıcak bakmıyorum. Ailemi zor durumda bırakmak istemiyorum. Evimdeki eski PC'yi parça değiştirerek güçlendirmek istiyorum.

Özellikleri:
  • Core 2 Duo E4600.
  • 2 GB DDR2 RAM.
  • Seagate 100GB HDD.

Ağır oyunlar yüklemeyecepim, en fazla ETS 2 tarzı. Hangi parçaları hangileri ile değiştirmeliyim ve bu anakart en fazla kaç GB RAM destekler? Cevaplarjnızı bekliyorum, iyi forumlar...
7 yıl kullandım o anakartı, Bios güncellemesi yaparsan en fazla E8600 takabiliyorsun, 4 GB RAM desteği var 800 MHz hızında 2x2 takabilirsin ekran kartı olarak seçeneğin çok, GT 9600 veya GT 9800, GTX 260 veya daha üstü olabilir, eğer bütçen izin verirse 120 GB SSD takarsan süper bir yükseltme olur.

Özellikleri:
  • Core 2 Duo E4600.
  • 2 GB DDR2 RAM.
  • Seagate 100GB HDD.

Anakartın Quad desteği dahi olmadığından takacağınız işlemciden performans farkı beklememek lazım. En başta ekran kartını değiştirin bence HD48xx veya GTX 2xx serisi bir ekran kartı ucuza bulabilirsiniz ETS için. Tabi ki RAM de 4 olsun.

Geri
Yukarı