E4600 sisteme Android uygulamalarını açacak OS önerisi

ceyiz43

Centipat
Makaleler
3
Yer
Hatay iskenderun
Daha fazla  
E4600 CPU var laptop değil anakartım ASUS P5VD2-VM
Phoenix OS falan kuramadım acaba Android uygulamaları açacak bir OS önerini var mıdır 4 GB RAM var.

E4600 CPU var laptop değil anakartım ASUS P5VD2-VM
Phoenix OS falan kuramadım acaba Android uygulamaları açacak bir OS önerini var mıdır 4 GB RAM var.

Hangi Android uygulamalarını kullanmak istiyorsunuz?

Linux dağıtımlarında wayland destekli arayüzlerde direkt, wayland destekli olmayan arayüzlerde weston ile waydroid yüklenebiliyor. Kendisi çok başarılı ve yüksek performanslı bir Android emülatörü.

Onun haricinde ChromeOS Flex tabanlı FydeOS var. Onda da Google Play üzerinden uygulama yüklenebiliyor.

Linux dağıtımlarında wayland destekli arayüzlerde direkt, wayland destekli olmayan arayüzlerde weston ile waydroid yüklenebiliyor. Kendisi çok başarılı ve yüksek performanslı bir Android emülatörü.

Onun haricinde ChromeOS Flex tabanlı FydeOS var. Onda da Google Play üzerinden uygulama yüklenebiliyor.
FydeOS güzel bir işletim sistemi.

PUBG oynamak istiyorum ama bu sistemle hayal gibi duruyor
Ekran kartım HD6750.

PUBG oynamak istiyorum ama bu sistemle hayal gibi duruyor
Ekran kartım HD6750.

PUBG açsa bile çok iyi bir performans vermez. Daha iyi sistemle bile iyi sonuçlar alamamıştım. Eğer oyun oynamak istemezseniz ya da MC, CS gibi Linux desteği olan oyunları oynamayı düşünürseniz falan Linux Mint'e şans verebilirsiniz. Günlük kullanım için Androidx86 dağıtımlarındam daha başarılılar.

PUBG açsa bile çok iyi bir performans vermez. Daha iyi sistemle bile iyi sonuçlar alamamıştım. Eğer oyun oynamak istemezseniz ya da MC, CS gibi Linux desteği olan oyunları oynamayı düşünürseniz falan Linux Mint'e şans verebilirsiniz. Günlük kullanım için androidx86 dağıtımlarındam daha başarılılar.

Android X86 kurulmuyor ve daha önceden Linux kullanmış birisi olarak Linux kullanımı çok zor en küçük bir program kurarken bile bir sürü kod yazıyoruz bana göre değil ama zaten ana sistem olarak kullanmıyacağım eğer ki Linux bu sistemde çalışır ise Linux'a göre bir Android emulatör olur mu?

Geri
Yukarı