E4700 HD 3450 sistemde ekran kartının parçası söküldükten sonra ekrana görüntü gelmiyor

Furkan bjk

Hectopat
Daha fazla  
RAM
2+1 Elixir
SSD veya HDD modeli
Seagate 320 GB
Ekran kartı
ATI Radeon HD 3450
Anakart
MSI 7267
İşlemci
Intel Core 2 Duo E4700
Ekran kartının üzerindeki mavi olan şeyi sökup yerini değiştirerek taktiktan sonra eski haline getirdim, kartı anakarta takınca kart simsiyah. Arada bir ekran açılıp kapanıyor ama monitörde siyah bir görüntü var.

İşaretli olan yeri söküp sağdan sola taktım sonra geri eski haline taktım ekran simsiyah oldu.

Dosya Ekleri

• images.jpeg
    images.jpeg
    33,9 KB · Görüntüleme: 11
  • IMG_20221222_192212.jpg
    IMG_20221222_192212.jpg
    63,3 KB · Görüntüleme: 10
Kart gitti muhtemelen.

Kaç yıllık kart anlayan bir arkadaş vardır illaki şu an yaptığıma pişman oldum kardeşim dedi abi ne olur diye bende merak ettim yaptım keşke yapmaz olaydım da isteyen e ne olduğu ile ilgili video atabilirim.

Kaç yıllık kart anlayan bir arkadaş vardır illaki şu an yaptığıma pişman oldum kardeşim dedi abi ne olur diye bende merak ettim yaptım keşke yapmaz olaydım da isteyen e ne olduğu ile ilgili video atabilirim.

Allah aşkına bilen bir kişi bilemi yok.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı