E5 2640 sistem alınır mı?

Bütçe
2200

Oggy0

Centipat
Hiç uzatmadan konuya girmek istiyorum.

Kardeşime EBA ve Zoom için bilgisayar toplamaya karar verdim. Maalesef fiyatlar çok "uçuk" olduğu için parçaları Çin'den toplamaya karar verdim. Ve her ne kadar EBA için de olsa Minecraft, CS:GO,GTA 5 tarzı oyunları oynatabilecek bir sistem olsun istiyorum.

Kasa ve SSD'yi Türkiye'den alacağım.

Sizce bu alınır mı? Yanında ekran kartı tavsiyelerinizi bekliyorum.(Ekran kartının acelesi yok şu anlık EBA ve Zoom için olsa iş görür. Bir süre sonra ekran kartını alabilirim.)

Link

Son düzenleme:
Hiç uzatmadan konuya girmek istiyorum.

Kardeşime EBA ve Zoom için bilgisayar toplamaya karar verdim. Maalesef fiyatlar çok "uçuk" olduğu için parçaları Çin'den toplamaya karar verdim. Ve her ne kadar EBA için de olsa Minecraft, CS:GO, GTA 5 tarzı oyunları oynatabilecek bir sistem olsun istiyorum.

Kasa ve SSD'yi Türkiye'den alacağım.

Sizce bu alınır mı? Yanında ekran kartı tavsiyelerinizi bekliyorum.(Ekran kartının acelesi yok şu anlık EBA ve Zoom için olsa iş görür. Bir süre sonra ekran kartını alabilirim.)

Link

Anakart indirime girmiş kaçırma derim.
(2adet RAM alınacak)
Toplam 2180TL tuttu ancak her şey sıfır dış kasa koyamadım bir bilgisayarcıdan 20TL'ye bile alırsınız. Çoğu arkadaş şimdi neden tekli 8 GB önermedin diyebilir tek kanal 8 GB ile GTA 5 oynaması imkansız ancak şimdi 720P Very Low'da oynatır CS:GO 1080P'de oynatır Minecraft zaten oynatır ancak yakın zamanda bir RAM daha alabilirim diyorsanız alttaki RAM'i alabilirsiniz.
Ama yakın zamanda 1tane daha eklemeniz gerekecek çünkü APU sistemlerde çift kanal RAM kullanmak FPS'yi 2ile çarpmak gibidir. İyi forumlar.

Geri
Yukarı