E5200 | GTX 750 Ti Sisteme Q9550 Takmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Alın, takın, olmadı sistemin kalanında değişiklik yaptığınızda ekran kartı aynı kalır. GTX 950'yi tercih ederseniz daha iyi olur zira 750Ti'dan daha güncel. Maxwell 1.0 değil 2.0 sürümü.
Elimde şuan 750 ti var. Bu q9550 iş görür mü? Parasına değer mi?

Uygun fiyatlarla ikinci el olarak gördüm. Testlerini yapalı, kullanalı çok uzun zaman oldu, hafızadan konuşuyorum ama sizin sistemin ömrünü fiyatına göre kabul edilebilir şekilde uzatacaktır. Mucize beklemediğiniz sürece hayal kırıklığı yaşayacağınızı sanmıyorum. Ancak imkanınız varsa, yapabiliyorsanız, hesaplı bir yeni sistem için para biriktirmeye başlayın derim. Bizim 2500 TL Sistem Rehberi'ndeki bilgisayarı elinizdeki bazı parçaları da kullanarak toplayabilirsiniz, mesela 750Ti'ı takabilirsiniz.

775 socket DDR3 destekli 1333MHz anakartlar var. Q9550 ile 750Ti değil 960 da taksan hiç bir sorun teşkil etmez. Ucuza bulduğun Q9550 yi al Q9400 de olur 10 numara olur ölü yatırım değe bir şey yok. Saçmalamasınlar.

Uygun fiyatlarla ikinci el olarak gördüm. Testlerini yapalı, kullanalı çok uzun zaman oldu, hafızadan konuşuyorum ama sizin sistemin ömrünü fiyatına göre kabul edilebilir şekilde uzatacaktır. Mucize beklemediğiniz sürece hayal kırıklığı yaşayacağınızı sanmıyorum. Ancak imkanınız varsa, yapabiliyorsanız, hesaplı bir yeni sistem için para biriktirmeye başlayın derim. Bizim 2500 TL Sistem Rehberi'ndeki bilgisayarı elinizdeki bazı parçaları da kullanarak toplayabilirsiniz, mesela 750Ti'ı takabilirsiniz.
Hocam ben o zaman bu q9550yi alıyım. Sistem toplayacak gücüm yok. İleride bayram parasıyla falan arkadaşın bahsettiği anakartlardan ve ramden alırım. O beni bi 4 sene idare ettirir. 4 sene diyince şaşırmayın, E5200 ile 8 sene idare etmiş biriyim :)
Teşekkürler

Çok dır dır yapılıyor. Yapmayın arkdaşım bende Q6600 var R7 360 kullanıyorun sorun yok konu kilit al kardeşim işlemciyi sen. Aaaa kızdım valla.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı