E5200 sisteme GTX 750 TI olur mu?

Daha fazla  
Merhaba Arkadaşlar!
Sistemim:
ASUS P5KPL-AM:
E5200
4GB DDR2 800 MHZ RAM
500 watt ZALMAN LE PSU
ASUS 9600 GSO

Arkadaşlar öncelikle foruma yeni üye oldum. Daha önceki konuları pek takip edemedim. Soracağım soru hakkında daha önceden konu açılmışsa lütfen kusura bakmayın.

Yukarıdaki sistemin ekran kartını GTX 750 ti oc ile değiştirmek istiyorum. Herhangi bir sıkıntı çıkar mı?
Yardımcı olursanız sevinirim. Saygılar!

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum bende senin gibi ekran kartımı değiştirmek istiyordum. Kendime bir adet GT 730 aldım hem az güç hemde ideal benim için diye. Daha sonrasında taktığımda görüntü gelmiyordu. Sebebi ise PCI slotundan ekran kartına yeterli güç gelmiyordu. Diyeceğim o ki sende araştırıp öyle al. :)

Merhaba Arkadaşlar!
Sistemim:
ASUS P5KPL-AM:
E5200
4GB DDR2 800 MHZ RAM
500 watt ZALMAN LE PSU
ASUS 9600 GSO

Arkadaşlar öncelikle foruma yeni üye oldum. Daha önceki konuları pek takip edemedim. Soracağım soru hakkında daha önceden konu açılmışsa lütfen kusura bakmayın.

Yukarıdaki sistemin ekran kartını GTX 750 ti oc ile değiştirmek istiyorum. Herhangi bir sıkıntı çıkar mı?
Yardımcı olursanız sevinirim. Saygılar!

Aynı işlemci ve ekran kartının olduğu oyun videolarını izledim.
GTA V, Witcher 3, Dying Light, Rocket League
Hiçbirinde sorun yoktu izlediğim kadarıyla.
Multiplayer ve çok çekirdek isteyen oyunlarda sıkıntı yaşarsın darboğazdan dolayı.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı