E5200 Sisteme O.C Yapmak

• Konuyu başlatan Dente
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 599

Dente

Hectopat
Daha fazla  
Elimde Intel Pentium E5200 işlemcili ve ATI 4300/4500 HD ekran kartı olan bir sistem var. Bunlara overclock yapmak istiyorum. Hangi değerlerde stabil çalışırlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Elimde Intel Pentium E5200 işlemcili ve ATI 4300/4500 HD ekran kartı olan bir sistem var. Bunlara overclock yapmak istiyorum. Hangi değerlerde stabil çalışırlar?
Hocam elinizdeki parçalar buysa büyük ihtimalle psunuzda eskidir. O parçalara overclock yapayım derken elinizde kalabilirler. Overclock yapsanızda o parçalarla ahım şahım bir performans elde edemezsiniz.

Kalsın lar önemli değil sadece ben elim deki bu eski sistemle biraz oyun oynamak istiyorum

Hadi abiler bi cevap verin :)

bende ATI HD3450 512mb varken oc yapamıyodum şimdi elimde amd 5550 var istersen yeni bi ekran kartı al derim
işlemciye gelirse elimde E6500 var uygun fiyata sana satabilirim bendede E5200 vardı E6700 aldım

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı