E5300 Overclock

Tekno2015

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Mortal Kombat X yükledim. Oyunda 20- FPS alıyorum. Sorun işlemciden kaynaklanıyor. Ne kadar overclock yapabilirim? Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle bahsettiğiniz oyun için minimum sistem gereksinimlerinin gerisinde kalan bir işlemciye sahipsin.
Bunun haricinde 20FPS almana neden olan önemli nedenlerden biri de ekran kartının yetersiz olmasından kaynaklanıyor olmalı.

İşlemciye stabil olarak yapabileceğin OC sana hiçbir performans kazandırmayacaktır. Zaten stok soğutucu kullanıyorsun.
Overclock hedefini tamamiyle silip atmalısın kafandan.

Senin yeni bir sisteme ihtiyacın var.

Öncelikle bahsettiğiniz oyun için minimum sistem gereksinimlerinin gerisinde kalan bir işlemciye sahipsin.
Bunun haricinde 20FPS almana neden olan önemli nedenlerden biri de ekran kartının yetersiz olmasından kaynaklanıyor olmalı.

İşlemciye stabil olarak yapabileceğin OC sana hiçbir performans kazandırmayacaktır. Zaten stok soğutucu kullanıyorsun.
Overclock hedefini tamamiyle silip atmalısın kafandan.

Senin yeni bir sisteme ihtiyacın var.
Anladım abi inşallah 1-2 yıla yeni sistemim olacak :şaftıkaymış:. Yinede saol abi

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı