E5300 + P4M900-M7 FE Sisteme R7 250 Olur Mu?

frknkrhn

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaslar ekran kartı almam gerekiyor ve ekran kartını takacagım bilgisayar tarihi eser niteliğinde bile olabilir.
Özelliklerini fotoğraflar halinde atacagım ve R7 250 ekran kartını taktıgımda sıkıntı çıkarır mı?
gLNPP3.png
G1qZGZ.png
78OB1Y.png

Çok ezmeyin, laptop alacağım zaten. Bu bilgisayar küçük kardeşim için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende aynı fikirdeyim. Benimde Pentium Dual Core E5200 işlemcim var, ama hiçbir yerde stokta R7 250 bulamadım. Bence R7 250 darboğaz yapar. Ben R7 250'nin yerine Gigabyte GT 630 almayı düşünüyorum.

Valla şimdi bende 300 W'lık sistemimde HD 6570 kullanıyorum. Bende bir sorun çıkmadı ama tercih senin. @SypeR ın dediği de doğru olabilir.
https://www.technopat.net/sosyal/ko...45-yonga-setlerine-desteğin-kesilmesi.113668/

Merhaba,

son zamanlarda gerçekleşen uyumsuz ekran kartı vakaları ve çok eski sistmelere Mac OS kurma girişimlerinden sonra Technopat olarak VIA, SIS ve Intel 945 yonga seti öncesi yonga setlerine olan teknik desteğimize son verdiğimizi belirtmek istiyoruz.

Söz konusu yonga setleri 8 seneden eskidir ve güncel birçok işletim sistemi tarafından desteklenmemektedir. Bu sistemlere takılan yeni bileşenler uyum sorunu çıkarmakta ve yüklenen yeni işletim sistemlerinde sürücü sorunları baş göstermektedir.

Bu bağlamda VIA, SIS ve Intel 945 yonga setine sahip kullanıcılara Technopat görevlileri yardım etmeme hakkını saklı tutar. Bu kullanıcılar diğer Sosyal kullanıcılarından yardım almaya devam edebilirler.

Bu yonga setine sahip kullanıcılarımızın bir an önce sistemlerini güncel sistemlere yükseltmeleri gerekmektedir.

Saygılarımla
Recep Baltaş

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı