E5300 Sistem Ne Kadar Eder?

Adion

Kilopat
Makaleler
8
Yer
Lüleburgaz
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni sistem topladığım için eski bilgisayarımı 1 ay sonra falan satmayı düşünüyordum. Fakat bir arkadaşım 1-2 hafta içinde alabileceğini söyledi. Benden fiyat bekliyor. Ben de 300 TL geçmez herhalde dedim. Pek bir bilgim yok çünkü. Sizce bu sistem ne kadar eder?
İşlemci: Intel Pentium Dual Core E5300 2.60 GHz
Ram: Elixir 2GB Ram
Anakart: Foxconn G31MV
HDD: WD Cavier Blue 7200 RPM 250 GB
Kasa: Casper Neo Kasa
Ekran Kartı: Nvidia G100
Arkadaşlar bu sisteme hiç overclock yapmadım. Olduğu gibi kullandım. Zaten pek bir işe yaramıyordu bu sistem. Her neyse sizce ne kadar eder? Ya da ayrı ayrı satsam hepsinin fiyatını söyleyebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler. :)

Sadece Lol ve CS:GO oynayacakmış. Ben ona söyledim LoL'de orta ayarlarda 70-80, CS:GO'da düşük ayarlarda 30 civarı veriyor diye. Sonra dedim en fazla 300 TL olur. O daha fazla bekliyordu herhalde 300 TL olursa kesin alırım falan dedi. Pek anlamıyor bilgisayar işlerinden. Ne kazıklamak istiyorum ne de çok ucuza satmak. 2. el piyasasından da haberim yok. :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı