Çözüldü E5300 Sisteme Hackintosh Önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet, sistemin Yosemite için oldukça uygun. Eğer biraz beklersen forumdaki linkleri yenileyeceğim.
Şimdilik Yosemite.app dosyasını indiriyorum. Onun ile Unibeast ile yüklemeyi deneyeceğim. Olmazsa senin yenileyeceğin dosyaları indiririm. Raw olursa çok iyi olur. Ben dmg'den hiç bir şey anlamıyorum, yapamıyorum. :D

Arkadaşların dediği gibi Yosemite veya Mavericks seni rahatlıkla idare eder. En güncel sürümü kurman bazı performans sorunlarına neden olabilir. Hele ki benim gibi takılmalardan nefret eden biri isen. Yardıma ihtiyacın olursa sorabilirsin. Kolay gelsin :).

Arkadaşların dediği gibi Yosemite veya Mavericks seni rahatlıkla idare eder. En güncel sürümü kurman bazı performans sorunlarına neden olabilir. Hele ki benim gibi takılmalardan nefret eden biri isen. Yardıma ihtiyacın olursa sorabilirsin. Kolay gelsin :).
Yosemite kurdum çok şükür hatasız ama bir sorun daha çıktı. Kurulum ekranında ülke vs seçiyorum ardından adımı şifremi yazmamı istiyor ama klavye çalışmıyor bu seferde. Açılsa multibeast ile yükleyeceğim de sistem şifre vs yazmadan açılmıyor ki. USB değil klavye bu arada.

Sorunsuz kurulum yapmana sevindim tebrikler. Klavye için de başka bir portu dene dostum. PS2Controller kextsi kurarak klavyeyi halledebilirsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı