E5300 ve HD 6570 sistem GTA 5 performansı

RinDoShiDoChi

Centipat
Hayırlı akşamlar, ben bir hafta önce kadar overclock yaptım ve stabilitesini testt ettim, gayet stabil görünüyor. Sistem en azından ekran kartına yaptığım OC'ye kesin stabil diyebilirim, çünkü 1 ay oldu yapalı. Ekran kartım HD 6570 bellek hızı şu an 902 MHz ve çekirdek hızı 750 MHz. RAM'lerim 2x2GB toplamda 4 GB, birisi 800 diğeri 667 MHz idi fakat işlemci Overclock'undan nasibini onlar da aldı ve şu an ikisi de 800 MHz. O hikaye biraz karışık, onu sonra anlatırım. İşlemciye voltaj vermeden sadece BIOS'tan FSP vererek yaptım, 40 FSP verdim. Voltaj vermedim. Şu anda işlemci 3.12 GHz. İsterseniz userbenchmark sonuçlarını atabilirim fakat bildiğim kadarıyla Technopat yasaklamış. Şimdi mevzuya gireyim, bu OC'den sonra bu kasa GTA 5 kaldırır mı? Sistemim:
  • Intel Pentium E5300 @3.12GHz
  • Foxconn G31MXP anakart
  • 2x2 4 GB RAM
  • AMD Radeon HD 6570 OC
Bir de işlemciye OC yapalı 1-1, 55 hafta oldu fakat dolu dolu zamanlardı. Günde yaklaşık 5-6 saat ortalama %75 yükte çalıştılar. (Oyun içi-oyun dışı toplam ortalaması)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı