E5400 R7 240 Sistem GTA 5 Performansı

Atamerov

Hectopat
Yer
Diyarbakır
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Sistem Özellikleri:
İşlemci: Intel Dual Core E5400 2 Çekirdekli İşlemci
Ekran Kartı: MSI R7 240 2 GB 128 BİT ekran kartı
RAM: 4 GB RAM (3.25 kullanılabilir)
Anakart: Foxconn G31MV

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemciniz çok eski ve performanssız, ekran kartınız her ne kadar ucu ucuna yeterli olsa da (30FPS için) o da performansı üstün bir kart değil, belleğiniz zaten az bir de tamamını kullanamıyor. Düşük performans alırsınız, işlemciniz bu kadar düşük olmasaydı belki derdim.

İşlemciniz çok eski ve performanssız, ekran kartınız her ne kadar ucu ucuna yeterli olsa da (30FPS için) o da performansı üstün bir kart değil, belleğiniz zaten az bir de tamamını kullanamıyor. Düşük performans almanız çok doğal, işlemciniz bu kadar düşük olmasaydı belki derdim.

yani oynayamam :(((

720p Low ayarlarda 30 FPS civarı diye tahmin ediyorum. Bu arada RAM kullanılabilir miktarından dolayı büyük ihtimal 32 bit sistem kullanıyorsun. Zaten 32 bit ile GTA V oynayamazsın. Bu yüzden sistemini 64 bit yapıp kullanılabilir RAM miktarının tamamını kullanabilirsin.

720p Low ayarlarda 30 FPS civarı diye tahmin ediyorum. Bu arada RAM kullanılabilir miktarından dolayı büyük ihtimal 32 bit sistem kullanıyorsun. Zaten 32 bit ile GTA V oynayamazsın. Bu yüzden sistemini 64 bit yapıp kullanılabilir RAM miktarının tamamını kullanabilirsin.

Adsız.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videodaki çözümü uygulayabilir misiniz?

kaç kere denedim onu olmadı anakartın chipset'i 4 gb destekliyor en fazla

Bence hiç umut bağlama, çok kötü bir PC. Ekran kartı yine Low ayarlar, düşük FPS için ucu ucuna kurtarıyor, eski ekran kartım 1440X900 çözünürlükte low ayarlarda 50 FPS falan veriyordu. Daha düşük çözünürlüklerde biraz daha yükselir FPS fakat GTA5 GTA San Andreas'a dönüşür bu kez de, grafikler baya kötü olur yani, gram zevk vermez. RAM de düşük, takılmalar yaratır. İşlemci desen kendine hayrı yok.

GTA 5'de düşük ayarlar mevcut değil onun yerine orta ayarlar var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı