E5400 sistem yükseltme mi, yeni sistem mi?

rent0m

Hectopat
Eski bir sistem var elimde, yazayım;
  • ATI Radeon HD 3400 Series
  • Pentium Dual-Core E5400 2.70 GHz
  • Anakart G31T-M7
  • 3 GB RAM DDR2
  • En az 250 GB HDD olması lazım
  • 300 W PSU eski Casper marka
900p de bir kasaya bağlanan bir monitörüm var.
900 TL nakit uste de 900 taksit alabilirim. PS 4 satıp 900 TL civarinda ekleme yapabilirim. 900 TL de anca taksit yapabilirim.
PS 4 satıp ekleme veya yeni bir PC toplamalı mıyım?
Bütçe maalesef kısıtlı. Ancak 900 TL nakit ayırabilirim. Geriye 1.000 TL falan da taksit yapabilirim. Genellikle PUBG, R6, BF oynarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sisteme yatırım yapılmaz. Bütçenizi ayarlayın, toplu bir şekilde bildirin, yardımcı olalım.

biraz geç yazıyorum affola.
Eğer Daha ucuz istersen yaz uygun bir sistem toplayalım.
1 - ) Farklı Sitelerden toplayınca 2200 TL Veya briazdaha aşşağı Fiyat oluyor istersen PSU'yu 400 Watt Veya 350 Watt yapayım, 450 Watt 80+ 262 TL diğer türlü 200 TL - 160 TL civarında olur PSU için. İşlemci fanı seçmedim Muhtemelen işlemcide Stok soğutucu yanında geliyordur zaten öyle gelmesi gerekir. Ekran kartını 1030 yapmayı düşünüyordum fiyatta artış olduğu için 1030 seçmedim. İleriye dönük bir sistem olacağını ümit ediyorum fakat bu sisteme 8. Nesil işlemciler takılamaz. ileride sen bu sisteme 1050 Ti, 1060 Takabilirsin fakat işlemcin darboğaz yapabilir. Bendede H110M Pro-vd var, Seagate 1 TB Barracuda var.
as.PNG

Elinizdeki para ile elinizde bulunan bilgisayara bir yükseltme yapmanızı tavsiye etmem. Belki ben size toplayıp o şekilde veririm.

@rent0m

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı