E5400 sistemi yükseltme tavsiyesi

Arkadaşlar baya eski bir sistemim var ve upgrade etmek istiyorum. 2 el veya 0 olabilir parçalar. Güncellemeye değer mi sizce?

Pentium (R) Dual-core CPU E5400 @ 2.70GHz (2 CPUs) 2.7GHz
3 GB RAM
ATI Radeon HD 3400 Series
Anakartı malesef bilmiyorum. 900p bir monitorum var. PUBG, R6, BF1, FM tarzı oyunlar oynayacağım genellikle. 700-800TL en fazla. Daha az olursa gayet güzel olur. Teşekkürler.
İşlemci: Tahmini Teslimat Zamanı
Ekran Kartı: ASUS STRIX GTX 960 2 GB OC - Asus Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 558317676
RAM:4gb Ddr3 1333 Mhz Masaüstü Pc Ram Amd İşmecilere Özel - n11.comRedirect Notice
Günümüzdeki birçok oyuna yeterli olacaktır, fakat işlemci PUBG için yeterli olur mu bilemem.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim attığım PSU ile çalışır anca, 350W'ın sanmıyorum yeteceğini.

Arkadaşlar baya eski bir sistemim var ve upgrade etmek istiyorum. 2 el veya 0 olabilir parçalar. Güncellemeye değer mi sizce?

Pentium (R) Dual-core CPU E5400 @ 2.70GHz (2 CPUs) 2.7GHz
3 GB RAM
ATI Radeon HD 3400 Series
Anakartı malesef bilmiyorum. 900p bir monitorum var. PUBG, R6, BF1, FM tarzı oyunlar oynayacağım genellikle. 700-800TL en fazla. Daha az olursa gayet güzel olur. Teşekkürler.
İşlemci: Tahmini Teslimat Zamanı
Ekran Kartı: https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-asus-strix-gtx-960-2-gb-oc-558317676/detay
RAM:4gb Ddr3 1333 Mhz Masaüstü Pc Ram Amd İşmecilere Özel - n11.comRedirect Notice
Günümüzdeki birçok oyuna yeterli olacaktır, fakat işlemci PUBG için yeterli olur mu bilemem.
Pubg oynatırsa gayet güzel olabilir sistem.

Arkadaşlar elimde Pentium (r) Dual-Core CPU E5400 @ 2.70GHz (2 cpus) 2.7GHz işlemcili bir bilgisayarım var 2 GB RAM'i var ve ben bunu 4 GB RAM yapmak istiyorum bütçem neredeyse sınırsız DDR2 bir işlemcili ama yeni PC toplamak bayağı iş alacak o yüzden bu PC'yle devam etmek istiyorum yani sorum şu elmdeki işlemcşye uygun DDR2 bir RAM var mı varsa adlarını söyler misiniz şimdiden KG :)

Yeni konular

Geri
Yukarı