E5400 ve R7 250 nasıl oyun performansı verir ?

Q8400 alıp ekran kartı olarakta R7 260x düşünüyorum. (ECS G31T-M7 anakartım) 4 GB DDR2 Ram ile nasıl bir performans alırım? Gelecekte yükseltmeyi düşünmüyorum 1 ,5 sene idare etsin. Gta 5'de nasıl bir performans alırım? @JaroxJamaica @Mustafa Tanis @MF @Recep Baltaş
Kesin bir şey söyleyemem G31 Chipset R7 260x takınca görüntü vermeyebilir. Taktın ve hiç bir sorun olmadan çalışırsa Q8400 ile R7 260x güzel performans çıkarır diye düşünüyorum. Dediğim gibi kesin bir şey söyleyemem. Gta 5 Medium - High oynarsınız diye düşünüyorum. Çözünürlüğünüzde önemli tabii.

Kesin bir şey söyleyemem G31 Chipset R7 260x takınca görüntü vermeyebilir. Taktın ve hiç bir sorun olmadan çalışırsa Q8400 ile R7 260x güzel performans çıkarır diye düşünüyorum. Dediğim gibi kesin bir şey söyleyemem. Gta 5 Medium - High oynarsınız diye düşünüyorum. Çözünürlüğünüzde önemli tabii.
Edit: Güç kaynağın yetersiz ise R7 260x alma. Güç kaynağın kaç watt 12v kaç amper veriyor öğren daha sonra yeterli ise alabilirsin, güç kaynağın düşükse GTX 750Ti iyi seçim olur.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı