E5500 sistem The Witcher 3 kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

xepadd

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Intel Pentium Dual Core E5500 işlemcim NVIDIA GT 8600 ekran kartım var ve 4 GB RAM'im var. İnternette YouTube'da gördüm adam benim sisteme yakın seviyedeki bir sistemle 25 FPS oynuyor. 25-30 benim sistemde de öyle olur mu? Şu an Steam'de indiriyorum sormak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar. Intel Pentium Dual Core E5500 işlemcim NVIDIA GT 8600 ekran kartım var ve 4 GB RAM'im var. İnternette YouTube'da gördüm adam benim sisteme yakın seviyedeki bir sistemle 25 FPS oynuyor. 25-30 benim sistemde de öyle olur mu? Şu an Steam'de indiriyorum sormak istedim.

Açmaz boşuna indirmeyin ve internetinizi israf etmeyin.

480 veya 360p falan oynayabilirsiniz grafik derdiniz yoksa. Benim öyle bir derdim olmadığı için GT 730'umla oynuyorum o tarz oyunları 480p civarı.

Grafik derdim yok Config'lerle falan olursa iyi olur. GeForce NOW'da bitirmiştim oyunu sadece 2. görevleri falan yapacağım Steam'de 40 saatim var zaten.
Low Spec Experience ile Ultimate Low + 480p'de oynayabilirsiniz diye düşünüyorum. Daha detaylı grafik düşürme modlarına da yönelebilirsiniz.

Komik bir şey görmüyorum ben. @Penetrator God

Yeni konular

Geri
Yukarı