E5500 sistem The Witcher 3 kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 10
1. oyunu bile açamazsın, bu arada dalgasına değil 1. oyunun optimizasyonu leş. GTX 650 ile bile oynayamamıştım.

Low Spec Experience ile Ultimate Low + 480p'de oynayabilirsiniz diye düşünüyorum. Daha detaylı grafik düşürme modlarına da yönelebilirsiniz.

Komik bir şey görmüyorum ben. @Penetrator God

Sen 480p bırak hayatında 720p oyun oynadın mı? Adam oynayamayacak işte neyin önerisini yapıyorsun. Bu açıdan bakarsak komik yorumun baya.

1. Oyunu'da oynadım bal gibi 50 FPS falandı sistemimde yok şuan fotoraf alırdım fakat yer kaplamasın diye silmiştim.
1. Oyunu'da oynadım bal gibi 50 FPS falandı sistemimde yok şuan fotoraf alırdım fakat yer kaplamasın diye silmiştim.
Rüyasında bile açamaz hocam. Öyle diyeyim size.

😄 Maalesf sistemi'mi upgrade edeceğim zaten yakın zamanda.

Sen 480p bırak hayatında 720p oyun oynadın mı? Adam oynayamayacak işte neyin önerisini yapıyorsun. Bu açıdan bakarsak komik yorumun baya.
Her oyun oynanılabilir. Bu sizi hiç alakadar etmez. Hatta RDR2'ye başladım bu sabah GT 730'umla. Grafik benim için önemli olmadığından da eğleniyorum. Siz eğlenmiyor olabilirsiniz yüksek grafiklere alıştığınız için.

Her oyun oynanılabilir. Bu sizi hiç alakadar etmez. Hatta RDR2'ye başladım bu sabah GT 730'umla. Grafik benim için önemli olmadığından da eğleniyorum. Siz eğlenmiyor olabilirsiniz yüksek grafiklere alıştığınız için.

He dostum he. 8600 GT ile RDR2'de açar dersin şimdi sen. Yıllarca GT 430 - 630 ve 730 kullanmış biriyim. Burada yanlış öneriler yapmayın.

GT 730 ile RDR 2 oynamaktansa pacman oynarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı