E5700 Sistem Windows 7 Uyumu

Makaleler
10
Merhaba. Benim sistemim aşağıdaki gibi. Sistemimde Windows 10 64 Bit var. Ancak 2GB RAM'im var ve IDE HDD kullanıyorum. Bu yüzden Windows 10 x64 aşırı yavaş çalışıyor. Windows 7 32 Bit kursam sistemim hızlanırmı ve sistemim Windows 7'ye uyar mı? Windows 7 yüklüydü sisteme Windows 10 yükseltimiştim. İnternet bankacılığı yapmıyorum ve antivirüs kullanıyorum.
Sistem:
Intel Pentium E5700
2GB DDR3 RAM
Nvidia Geforce G100
120GB IDE HDD

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
YEET YEET YEET YEET YEET YEET YEET YEET YEET YEET YEET YEET YEET YEET YEET YEET YEET YEET YEET
Arkadaşım delimisin?

Merhaba. Benim sistemim aşağıdaki gibi. Sistemimde Windows 10 64 Bit var. Ancak 2GB RAM'im var ve IDE HDD kullanıyorum. Bu yüzden Windows 10 x64 aşırı yavaş çalışıyor. Windows 7 32 Bit kursam sistemim hızlanırmı ve sistemim Windows 7'ye uyar mı? Windows 7 yüklüydü sisteme Windows 10 yükseltimiştim. İnternet bankacılığı yapmıyorum ve antivirüs kullanıyorum.
Sistem:
Intel Pentium E5700
2GB DDR3 RAM
Nvidia Geforce G100
120GB IDE HDD
Hızlanma olabilir. Fakat garanti veremem.

Hızlanma olabilir. Fakat garanti veremem.
Teşekkürler. Ben asıl 2GB RAM'imim varya 64 Bit sistem sıkıntı oluyordur diye düşündüm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
YEET YEET YEET YEET YEET YEET YEET YEET YEET YEET YEET YEET YEET YEET YEET YEET YEET YEET YEET
Ruh hastanesini düşündünmü? Mahmut noldu çarpıldın mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı