E5700 ve HD 8350 darboğaz yapar mı?

EmirYTB0

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Ben sistemime AMD Radeon HD 8350 aldım. Minecraft gibi oyunlarda yüksek FPS veriyor ama şunu anlamadım tarayıcıda video izlerken ilerleme çubuğu kasıyor ve sekmeyi kapatıp yeni sekme açılırken ki animasyon kasıyor. Darboğaz mı acaba? Bilgilendirirseniz sevinirim. Herkese çok teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Ben sistemime AMD Radeon HD 8350 aldım. Minecraft gibi oyunlarda yüksek FPS veriyor ama şunu anlamadım tarayıcıda video izlerken ilerleme çubuğu kasıyor ve sekmeyi kapatıp yeni sekme açılırken ki animasyon kasıyor. Darboğaz mı acaba? Bilgilendirirseniz sevinirim. Herkese çok teşekkürler.
Dediğiniz sistemin yetersizliğinden.

Nasıl yani hocam.

4GB Ram amd radeon hd 8350 1 gb hdd 80 gb
Hocam sisteminizin en genç parçası 10 yaşından büyük.
Zamanında internette dolaşırken günlük işleri hallederken donma- kasma olmayabilir fakat artık internet sitelerinden en basit uygulamalara kadar güncel sistemler için yapılıyor. Basit gibi görünse de yetersiz kalıyor sisteminiz.
Tabii ki bunun dışında sistemin kendi performansı dahilinde çalışması için sürücüleri-programları vs de yüklemeniz lazım. Bunun dışında tarayıcınızda virüs veya zararlı eklentilerden dolayı da yavaşlık söz konusu olabilir.

Geri
Yukarı