E60 M5 alınır mı?

ege3236

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Almanya'da yaşıyorum iki sene sonra araba alabiliyorum. Bundan dolayı kendime hız yapacak, şık bir uygun bir araba buldum 30.000 euro civarında fiyatlar var benim bütçemde ona yetecek için bu arabayı düşündüm çok masraf çıkartır mı?

Örnek bir link: BMW für € 32.999,-

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu şekilde düşerse elinize almayın. Almanya'daki galeri sistemi eğer biliyorsanız çok iyidir birden banko araç düşer mesela 70.000€ M5 aciliyetten dolayı 50.000€'ya satılır sizde o şekil alabilirsiniz. Paranızı biriktirdikten sonra banko kovalamaya çalışın 20-25€'luk düşürürseniz tabii alın fakat ben olsam 33.000€'yu E60 M5'e vermezdim. Linkteki araçla oynanmış biraz yani bu direkt yorgun bir araba olduğunu belli ediyor 176.000 kilometre V10 araç satın almak eğer kullanmayı düşünüyorsanız ayağınıza sıkmak gibi bir şey. Bu tarz spor arabalarda 150.000'den aşağıya satın almayın çünkü Türkiye'deki gibi ucuz işçilik veya parçaları ucuza halletme gibi bir şey yok Avrupa'da. Bugün bu aracı alıp, 5.000km sonra balata değiştirmek isteseniz direkt 2.000€. Ve 176.000 kilometrede bir aracın 200.000 bakımı size pahalıya patlayabilir.

Kac kilometrede alinmali hem de fazla masraf çıkartır mı?
Sonuçta bende o sene aralığında çıkmış bir modelden söz ettim. Kalkıp bu tarz arabalara binen, deneyimleyen veyahut inceleyen birileri değiliz fakat meraktan araştırıyoruz ve deneyim sahipleri genelde RS6'nın o kasa için daha az sorun çıkarttığını öne sürüyor.
Genel olarak 100-120 KM arası araçlar idealdir, aşağısı zaten fiyat olarakta yüksektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı