E6500 için ekran kartı önerisi

Bütçe
500

g0kden1z

Centipat
Daha fazla  
Düşük bütceli idare etmeli kart önerisi olan var mı? Sistemimin özellikleri.
E6500 2.93 GHz.
4 GB DDR3 1333 MHz.
320 GB HDD.
Minecraft CS:GO Valorant oynatabilecek. Düsük ayarlarda kasmadan bütçe çok yok.

Çok pahalı olmayacak yalnız bütçe kısıtlı zaten ilerleyen vakitte Quad'da yükseltmek istiyorum yalnız şu anlık idare etmesi lazım. Valorant zorunlu değil bu ara.

Quad yükseltip öyle ekran kartı alın o işlemciye gtx 700 serisi ya da r7 240 önersem darboğaz olur en az Q6600 a yükseltin daha iyi istiyorsanız Q9500 Q9650

Quad yükseltip öyle ekran kartı alın o işlemciye GTX 700 serisi ya da R7 240 önersem darboğaz olur en az Q6600'a yükseltin daha iyi istiyorsanız Q9500 Q9650.

Quad 9400 düşünüyorum ama kasa monitör tüm parçalarlan bütçe bitti hani suanlık idare parayı biriktirdikden sonra parçaları satıp Q9400 750 Ti 8 GB RAM yapmak istiyorum zaman istiyor ama ona onun icin suanlık önerebileceğiniz 300 TL kart var mı?

Quad 9400 düşünüyorum ama kasa monitör tüm parçalarlan bütçe bitti hani suanlık idare parayı biriktirdikden sonra parçaları satıp Q9400 750 Ti 8 GB RAM yapmak istiyorum zaman istiyor ama ona onun icin suanlık önerebileceğiniz 300 TL kart var mı?
9800gt olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

9800GT olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

9800 GT DirectX 10 destekli Valorant açmaz.

Maalesef 300 TL'ye Valorant oynatacak kart yok.

9800GT olabilir.

Güzel ama Minecraft CS:GO kaldırır mı kısa süreliğine pek anlamıyorumda ben.

Daha fazla eklemelisiniz. Core 2 Quad almayı ihmal etmeyin.
Önereceğiniz quad model varmı

Geri
Yukarı