E6500 sistemde siyah ekran hatası

Bayır Domuzu 58

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Bilgisayarım açılıyor fakat Windows logosu geldikten sonra siyah ekranda kalıyor. Masaüstü açılmıyor. Ekranda sadece fare imleci oluyor ve imleci hareket ettirmek çok zorlaşıyor, kasıyor. Ne yapmalıyım. Bikgisayarı daha yeni topladım. Görev Yöneticisi bile açılmıyor.
ASUS P541 cmlx anakart
DDR2 RAM
E6500 işlemci
HDD

20211017_160529.jpg

@Bayır Domuzu 58 @Yiğitt35

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum HDD'yi başka bir bilgisayarda da deneyebilir misin? Bu bana HDD yavaşlığı gibi geliyor. BIOS ekranına girebiliyorsan ve işlemciyi OC yapılmış halde kullanabiliyorsan anakartta ve işlemcide sıkıntı olmadığı anlamına gelir. Görüntüyü herhalde anakarttan alıyorsun, ekran kartı takılı değil herhalde ki?

Dostum HDD'yi başka bir bilgisayarda da deneyebilir misin? Bu bana HDD yavaşlığı gibi geliyor. BIOS ekranına girebiliyorsan ve işlemciyi OC yapılmış halde kullanabiliyorsan anakartta ve işlemcide sıkıntı olmadığı anlamına gelir. Görüntüyü herhalde anakarttan alıyorsun, ekran kartı takılı değil herhalde ki?
Hocam cevap veremedim kusura bakma. Uzaklaştırma yedim yazım hatasından dolayı. O sorunu çözdüm ama başka bir sorunum var. Onunla ilgilide konu açıp sizi etiketlerim. Çok teşekkürler kral adamsınız.

Geri
Yukarı