E6500 ve R7 250 GTA 5 Performansı

İki yıl önce " E6500 Dual Core ve R7 250 İle Oyun Testleri " forumda sistemimi ve GTA V açmadığını açamıyacağını savunmuştum. Arkadaşlar dün akşam 2 yıl sonra oyunu tekrar çalıştırdım (Bilgisayarda ne var ne yok bakarken denk geldim). Çalıştırıyım dedim videodaki gibi çözünürlük düşük hüsran tabikide. Görüntü ayarını çok düşürürsem işlemciye çok yük biner. Çok yükseltirsem yine çok yük biner. İkisinin ortasını bulmalıyım dedim, başladım çözünürlükleri ayarları tek tek denemeye. En son 1920*1080 denedim. Drexct 11, diğer ayarlar hepsi en düşük ya da kapalı. Oyun tam akıcı olmadı yine işlemci zorluyor akıcı performans alamıyordum. Dedim bari şu texture quality bir high yapıyım da arabayı çevreyi durduğu yerde bi HD göreyim. Sadece Texture Quality ayarını High'a aldım ve şuan 9 saattir oyunun başındayım. 2 yıl önceki konuyu hortlatmak gibi olmasın ama ayarları denk getirdiğimizde demek ki açılıyormuş.
Yıl oldu 2017 ve "E6500 2.93 1 Sanal 1 Gerçek" işlemciyle 1920*1080P High'da 23-28 FPS oyun oynayabildim.

Bilmeden ve ön yargıyla geçen GTA V'siz 2 yılıma üzülüyorum. Herkese iyi forumlar :)
Youtube kanalımda da bu konu zamanında çok yorum almış 6.100 kişi izlemişti. Videonunda açıklamasını değiştirdim zaten. Müsait bir zamanda yeni haliyle videosunu tekrar çekip paylaşacağım :)

Hocam nasıl oynuyorsunuz peki? Aynı sistem bende de var. Bende herhangi bir şeyle gittiğimde texture'lar kayboluyor yerler beyaz oluyordu. Sizde bu olmadı mı?

windows 10 8 gb ram

İlginç, bende aynı sistemin 4 gb'lık versiyonu var. En son denediğim de bende böyle oluyordu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ram'dan veya harddiskten olabilir mi? 500 GB Harddiske ve 4 GB Ram'e sahibim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı