E6600 sistemin macun değişimi yapılırsa performansı artar mı?

Rugzorimed

Decapat
Yer
İstanbul/Bağcılar
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi 11 yıldır alındığı günden beri termal macun sürülmemiştir. Eğer termal macunu sürersem oyunlarda vb. performans artışı olur mu?

E6600.
4 GB RAM.
GT220
320GB HDD.

Sıcaklıklarda düşüş olacaktır. Performansta pek bir artış olacağını zannetmiyorum. Sıcaklığın düşmesine bağlı fan sesi azalabilir. Macun mevzusunda bazen performans çok artacak diye düşünülebiliyor fakat öyle büyük bir artış yaşanmıyor genelde. Ben de 10 yıldan fazladır yenilememiştim, yenileyince GHz falan artacak diye düşünmüştüm. Bir yeniledim, ortada fark yok. Sıcaklık bile sadece 3-5 derece civarı düştü :)

Cs 1.6 oynarsan zaten işlemci %100 olmayacağı için ısınmaz. Ben e7400'ü 9 yıl macunu yenilemeden kullandım sonra yenilettim arıza esnasında.
Bende de 11 yıldır benzer güçte pc var, kaldı mı böyle babayiğitler. 🥳

CS 1.6 oynarsan zaten işlemci %100 olmayacağı için ısınmaz. Ben E7400'ü 9 yıl macunu yenilemeden kullandım sonra yenilettim arıza esnasında.
Bende de 11 yıldır benzer güçte PC var, kaldı mı böyle babayiğitler. 🥳

Kaldı reis kaldı :D 7/24 osmanlıgarage LFS oynayarak geçiyor günlerim.

Kaldı reis kaldı :D 7/24 osmanlıgarage LFS oynayarak geçiyor günlerim.
Küfür kıyamet, dc gel diyen tayfa da varsa tamamdır. Ben osmanlıya geçen sene mart ayında falan girmiştim en son, 0.6v güncellemesinde direksiyon açısı değişince artık eski sürümleri oynayasım gelmiyor. S3 te alamadık girmez oldum oyuna valla. :)

Küfür kıyamet, DC gel diyen tayfa da varsa tamamdır. Ben osmanlıya geçen sene mart ayında falan girmiştim en son, 0.6v güncellemesinde direksiyon açısı değişince artık eski sürümleri oynayasım gelmiyor. S3'te alamadık girmez oldum oyuna vallahi. :)

Ben arabamı sürer geçerim ya bana sıkıntı değil küfür falan :)

Yeni konular

Geri
Yukarı