E6600 ve HD 6250 sisteme yükseltme

MrLucky

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Eski bilgisayarımı yenilemek istiyorum.

Şu anki sistem:
  • AMD HD 6250
  • Intel Pentium E6600
  • 8 GB RAM.
Ekran kartı ve işlemciyi yenileyeceğim. Core 2 Quad Q9550 ve GT 740 2 GB düşünüyorum. Çoğunlukla Valorant, GTA V ve Minecraft oynayacağım nasıl olur?
Darboğaz testi fotoğrafını da koydum:

Screenshot 2022-08-18 233400.png

Ürün linkleri:

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tür eski bileşenleri internetten sıfır olarak almayın, böyle çok daha pahalıya geliyorlar. Tavsiyem Letgo - Dolap - Sahibinden gibi yerlere bakmanız. Bu arada anakart, güç kaynağı ve bütçe bilgisi de gerek.

O bütçeyi bu sistem için harcamayın derim, Letgo - Dolap - Sahibinden gibi yerlerde ikinci el sistem bakın Intel 3. nesil gibi. Forumda yanlış değilsem X4 950 ve RX460 kasa satan bir arkadaş vardı sizin bütçede, @DarKSaGaa hocam arkadaşa dönüş yapınız :)

O bütçeyi bu sistem için harcamayın derim, Letgo - Dolap - Sahibinden gibi yerlerde ikinci el sistem bakın Intel 3. nesil gibi. Forumda yanlış değilsem X4 950 ve RX460 kasa satan bir arkadaş vardı sizin bütçede, @DarKSaGaa hocam arkadaşa dönüş yapınız :)
Merhabalar daha yeni gördüm kusura bakmayın x4 950 ve RX460 sistem var elimde almayı düşünürseniz 8 GB RAM ile 3200 lira yapabilirim. Eski sistemi satıp bütçe artışı sağlarsınız.

Geri
Yukarı